Biuro nieruchomości Koszalin

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
barbara95
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 5:41

Biuro nieruchomości Koszalin

Post autor: barbara95 »

Jakie znacie sprawdzone biura nieruchomości w Koszalinie? Chcemy z mężem kupić mieszkanie, ale wydaje nam się, że pomoc dobrego agenta nam się opłaci. Co powiecie o ankam.com.pl? Mają sporo dobrych opinii.
Awatar użytkownika
grzegorz-95
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2021, 15:07

Re: Biuro nieruchomości Koszalin

Post autor: grzegorz-95 »

Jako że zawsze marzyła mi się działka rekreacyjna nad morzem, to zdecydowałem się poszukać jakiejś ciekawej oferty właśnie z pomocą agentów z Ankam. Szczerze? Lepiej zrobić nie mogłem. Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa to chyba ich największe zalety. Polecam każdemu zainteresowanemu.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Biuro nieruchomości Koszalin

Post autor: spekulant »

Akurat ja tego biura nieruchomości nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na jego temat powiedzieć. Ja za to jestem zdania, że współpraca z biurem nieruchomości https://bnonline.pl/ jest niezwykle dobra. W końcu to tak naprawdę dzięki nim udało mi się sprzedać moje mieszkanie w przeciągu kilku dni.
dęcka2

Re: Biuro nieruchomości Koszalin

Post autor: dęcka2 »

Według mnie dużo szybciej i łatwiej znaleźć mieszkanie dla siebie przez biuro nieruchomości. Też ma się pomoc ze wszystkimi formalnościami. A jeśli chodzi o zachodniopomorskie to najlepiej szukać ofert na https://www.dobryadres.pl/ , tu macie oferty wielu biur nieruchomości. Dużo wygodniej jak wszystko jest w jednym miejscu i dzięki temu ofert jest bardzo dużo.
ODPOWIEDZ