Czyszczenie dachu

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
andżejek

Czyszczenie dachu

Post autor: andżejek »

Zielony nalot, porosty, mchy, różne wykwity- wszystko to wpływa na to w jakim stanie jest pokrycie dachowe danej nieruchomości. Poza samymi kwestiami estetycznymi wpływają one również na jego żywotność oraz czas przez jaki będzie w dobrym stanie i przydatny do dalszego użytkowania. Pracą okresowo potrzebną do wykonania aby jego stan był zadowalający jak najdłużej jest czyszczenie dachu. Jeżeli poprawnie wykonane to może zapewnić przedłużenie przydatności powierzchni do dalszego użytku na długi czas. Poza samą pracą konserwacyjną jaką jest czyszczenie dobrze jest także rozważyć impregnację. Proces ten dodatkowo zabezpieczy dach przed zbyt szybkim pojawieniem sie niechcianych "gości".
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: Aldonis »

Nie powinno być z tym problemu, teraz nawet możecie przemalować sobie dachówkę jak zechce wam się coś zmienić w swoim domu. Trzeba tu tylko postawić na firmę, która zajmuje się takimi alpinistycznymi usługami. Zobaczcie sobie tu może i specjalne farby do dachów od https://polifarb.lodz.pl/pl/432992-435- ... a_ral_9003 Jest to specjalistyczna farba przeznaczona o powierzchni ocynkowanych.

profilaktyka nowotworów u dzieci
kaś

Re: Czyszczenie dachu

Post autor: kaś »

Żeby móc wyczyścić dach, trzeba najpierw go mieć ;p . U nas czas właśnie na budowę i zastanawiam się nad możliwymi opcjami. Na pewno mogę tutaj https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ przeczytać o więźbie, ale chyba wiązar będzie lepszy, co mówicie? Nie będzie to sprawniejsza budowa?
ODPOWIEDZ