dobre ubezpieczenie

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
pająk

dobre ubezpieczenie

Post autor: pająk »

Potrzebuję najlepiej na już ubezpieczenia, zależy mi na czasie i na dobrej cenie oczywiście. Z tego co widziałem to https://najtaniejonline.pl/ ma ciekawą ofertę. Myślę że warto tam zajrzeć i skorzystać z kalkulatora, może uda mi się uzyskać dobrą cenę. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: guerlainka »

Rozpiętości cen ubezpieczeń są dość spore dlatego najlepiej poświęcić chwilę na znalezienie najlepszej polisy i przy okazji wybrać najtańsze ubezpieczenie. Ale i również od najlepszej firmy jak np metlife http://Mojapolisaonline.pl
łyna

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: łyna »

Według mnie "dobre" dla każdego oznacza coś całkiem innego. Dlatego może warto najpierw sprawdzić jaką ofertę nam proponują w Internecie. Zacznijcie od https://beesafe.pl/najtansze-oc/ , tutaj kilka ciekawych propozycji możecie znaleźć i porównać z innymi. Mam nadzieję, że to co nie co wam pomoże :)
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: spekulant »

Jak najbardziej sama tematyka ubezpieczeń jest niezwykle ważna i ja jestem zdania, że warto jest mieć dobre polisy. Nawet jakiś czas temu miałem okazję przeczytać na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-kra ... uto-casco/ czym tak naprawdę jest autocasco kradzieżowe. Moim zdaniem jest to wręcz doskonałe rozwiązanie.
Violuś

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: Violuś »

Sama zastanawiam się czy ubezpieczacie się i swój majątek ? - tzn. dom i (lub) samochód? Myślę ,że mamy tak niepewne i niestabilne czasy ,że ubezpieczenie jest koniecznością. My mamy wykupione zarówno ubezpieczenia zdrowotne jak i majątkowe. Na jednym z poradników na stronie znanego ubezpieczyciela Unilink - https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie ... e-pogodowe znalazłam porady na temat takiego ubezpieczenia. Różnorodne anomalia pogodowe nie są już dzisiaj rzadkością więc takie ubezpieczenie to moim zdaniem konieczność.
hałeki

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: hałeki »

Miał stopnia ubezpieczyłem swój samochód i zapomniałem wykonać przegląd techniczny pojazdów. Dowiedziałem się właśnie, że kara za brak przeglądu może być wysoka, dzięki tej strony https://superpolisa.pl/faq/grozi-brak-p ... hnicznego/ , ponieważ może cię wyliczyć wysokość składki dla każdego ubezpieczyciela co jest bardzo wygodne.
pawełka

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: pawełka »

Jakby Ci się auto zepsuło albo trzeba byłoby sprawdzić czy jest wszystko jak należy to polecam http://skpautometr.waw.pl/ , tutaj bez żadnych kolejek Cię przyjmą dowiesz się czy jest wszystko dobrze, czy nawet nowy samochód jest w sam raz do zakupu. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej :)
Kalka

Re: dobre ubezpieczenie

Post autor: Kalka »

Podróżowanie bez ubezpieczenia to nieodpowiedzialne ryzyko. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy może zajść potrzeba pomocy medycznej, która może okazać się bardzo kosztowna. Warto zainwestować w ubezpieczenie, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków i zapewnić sobie spokojną podróż. Poczytaj sobie o tym na przykład na https://aktywniebezpiecznie.pl/
ODPOWIEDZ