dom opieki

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Szymanskił

dom opieki

Post autor: Szymanskił »

Jakie macie zdanie odnośnie domów seniora? Myślicie, że jeżeli rodzina nie może dac od siebie wystarczająco dużo opieki dla osoby starszej to taki dom jak np. ten z Piotrkowa Kujawskiego https://podtopolami.eu/ może byc rozwiązaniem? Bo slyszalam wiele dobrego na temat tego miejsca. Panie z urzedu wojewodzkiego kiedys mowily ze byly pod wrazeniem warunkow jakie tam panuja - jest bardzo rodzinnie a opieka jest niezawodna.
Wojdkiewicż

Re: dom opieki

Post autor: Wojdkiewicż »

Jeśli starasz osoba zaczyna wymagać całodobowej opieki to wtedy nie ma innej opcji niż dom opieki. Bo jak samemu poradzić sobie z tym mają prace i inne domowe obowiązki? Nie da się po prostu. Najważniejsze żeby wybrać dobry dom opieki. Gdyby ktoś z Wasz szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam zakład opiekuńczo-leczniczy "Dom Rodzinny". Całodobowo opiekują się tam starszymi osobami.
czułka

Re: dom opieki

Post autor: czułka »

Ja również zdecydowanie bardziej polecam https://podtopolami.eu/ , według mnie mają najlepszą ofertę, starają się ją cały czas poszerzać i rękę do opieki mają idealną, Bez dwóch zdań jakbym miała gdzieś umieścić moją bliską osobę to właśnie tutaj. Musisz umówić się na rozmowę, zobaczyć jak wygląda sprawa.
ODPOWIEDZ