Fotograf potrzebny na ślub

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Łucja-91
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 12:21

Fotograf potrzebny na ślub

Post autor: Łucja-91 »

Hej hej. Będę chciała na własny ślub wynająć dobrego fotografa i tu pojawia się problem. Nie jest trudno znaleźć zakład fotograficzny Gdańsk Morena, ale na który z nich się zdecydować? Zależy mi na pełnym profesjonalizmie, ale mile widziane będzie też kreatywne spojrzenie i pomysłowość. Jaki zakład polecacie?

ergotron triple
Elżbieta

Re: Fotograf potrzebny na ślub

Post autor: Elżbieta »

Łucja-91 pisze: ↑19 maja 2021, 7:04 Hej hej. Będę chciała na własny ślub wynająć dobrego fotografa i tu pojawia się problem. Nie jest trudno znaleźć zakład fotograficzny Gdańsk Morena, ale na który z nich się zdecydować? Zależy mi na pełnym profesjonalizmie, ale mile widziane będzie też kreatywne spojrzenie i pomysłowość. Jaki zakład polecacie?
Ja jedynie znam dobrego fotografa w Warszawie na wesele. Robił zdjęcia u mnie na ślubie i imprezie, a także robił sesję ślubną poza Warszawą, stylizowaną na lata 80 tak jak marzyłam.
vóx

Re: Fotograf potrzebny na ślub

Post autor: vóx »

W sumie jestem w przede dniu wybierania takiej osoby i na pewno powiem wam, że chciałabym kogoś takiego jak tomasz tomaszewski . Wiem, że jego zaprosić nie mogę, to nierealne, ale ogólnie potrzebuję kogoś, kto mi powie, jak to w ogóle przygotować i tak dalej. Czy wiecie, jak i foto może tu do mnie przyjechać?
łucja

Re: Fotograf potrzebny na ślub

Post autor: łucja »

Z czystym sumieniem mogę polecić fotograf ślubny łódź https://www.marcindrechna.com/ . Współpraca okazała się dla mnie bardzo owocna. Zdjęcia zostały wykonane bardzo profesjonalnie, a teraz są dla nas naprawdę wspaniałą pamiątką, także warto podjąć współpracę
aśkowa

Re: Fotograf potrzebny na ślub

Post autor: aśkowa »

Wywołujecie zdjęcia? Zauważyłam, że wiele osób tego nie robi a moim zdaniem to smutne. Zdjęcia to najlepsza pamiątka. Mnie do wywoływania ich zmotywował ten artykuł https://learningfromhollywood.pl/dlacze ... o-polecam/ Teraz z chęcią tworzę albumy na pamiątkę.
ODPOWIEDZ