Gdzie zrobić kursy niemieckiego online? Znacie szkołe Structura?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
ŚliwkowaDama

Gdzie zrobić kursy niemieckiego online? Znacie szkołe Structura?

Post autor: ŚliwkowaDama »

Gdzie zrobić kursy niemieckiego online? Znacie szkołe Structura tą: https://structura.pl/intensywne/ ?
Gdzieś czytałam ostatnio o nich dobre opinie no i tak się zastanawiam, czy z racji tego, że mająkursy intensywne jeśli chodzi o niemiecki, a mi zależy na szybkim nauczeniu się, to czy się nie zdecydować?
jak sądzicie?
Erekś

Re: Gdzie zrobić kursy niemieckiego online? Znacie szkołe Structura?

Post autor: Erekś »

Warto zdecydowanie zacząć kurs języka niemieckiego i dokształcić się zawodowo, aby móc wyjechać do Niemiec i znaleźć dużo lepszą oraz porządną pracę z dobrymi zarobkami. Dlatego też ja we Wrocławiu zdecydowałem się na kurs języka niemieckiego https://www.wroclaw.oei.org.pl/nauka-ni ... m-wroclaw/ który prowadził dla naszej firmy Instytut Austriacki. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę i przekonać się jak działają oraz w jakim zakresie będą Wam w stanie pomóc. U mnie idzie coraz lepiej i nie brakuje mi motywacji do nauki, mam nadzieję, że również znajdziecie odpowiednią szkołę która przygotuje Was do kontaktu z klientami za granicą, czy właśnie wyjazdu :)
tęcza

Re: Gdzie zrobić kursy niemieckiego online? Znacie szkołe Structura?

Post autor: tęcza »

Niestety nie znam tej szkoły, ale zawsze można skorzystać z korepetycji online, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo czasu. Jeżeli chodzi o książki czy podręczniki, to moim zdaniem kupicie je najtaniej pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/to-jest-che ... 60050.html . Moim zdaniem to najlepsza księgarnia, w której co roku kupuję podręczniki dla moich dzieci i jestem zawsze zadowolona.

nauka angielskiego lekcje
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Gdzie zrobić kursy niemieckiego online? Znacie szkołe Structura?

Post autor: Mirra »

A skoro już o kursach językowych mowa, to czy wiecie, że niektóre zakłady pracy oferują takie kursy dla pracowników? Gdyby u mnie coś takiego było, na pewno bym skorzystała. Widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-lublin, że na przykład taki profesjonalny Angielski dla firm Lublin oferuje Szkoła Językowa Ling Team. Może ktoś z Was miał już z nią wcześniej do czynienia?
ODPOWIEDZ