Jak montować puszki elektryczne?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Łucjan1990
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 22:29

Jak montować puszki elektryczne?

Post autor: Łucjan1990 »

Witam!
Macie jakieś rady dla niedoświadczonych, jak sprawnie i w krótkim czasie zamontować elektryczne puszki podtynkowe? Słyszałem, że jest do tego specjalne narzędzie Efaperfect. Pytanie brzmi - czy warto w nie zainwestować?
Awatar użytkownika
agrypin
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 13:40

Re: Jak montować puszki elektryczne?

Post autor: agrypin »

Może i w sklepie cena Efaperfect nie jest tak niska, ale gwarantuję, że inwestycja w montażer bardzo się opłaca. Korzystanie z niego pozwala przede wszystkim oszczędzać na czasie, a tym samym brać więcej zleceń. Ja tak właśnie robię i każdemu zainteresowanemu polecam Efaperfect.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Jak montować puszki elektryczne?

Post autor: spekulant »

Akurat takimi rzeczami u mnie zajmowali się elektrycy i na całe szczęście całość prac wykonana została idealnie. Mogę od razu również każdemu polecić ofertę https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ jeśli ktoś faktycznie chce płacić niższe rachunki za energię elektryczną.
Kryś

Re: Jak montować puszki elektryczne?

Post autor: Kryś »

Szczerze mówiąc nie brałbym się sam za taki montaż. Wszystko co ma związek z prądem zlecam kompetentnym osobom z uprawnieniami. W tym zadaniu pomógł mi elektryk wrocław gaj https://elektryk24wroclaw.pl/. Spokojnie można mu zaufać. Z prądem jednak nie ma żartów.
ODPOWIEDZ