Kredyt na remont

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
sydonia74
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:24

Kredyt na remont

Post autor: sydonia74 »

Cześć. Zdecydowaliśmy się z mężem na wzięcie kredytu. Przyda nam się trochę gotówki na remont mieszkania. Myślimy, czy nie skorzystać z pomocy doradców z czasnakredyt.pl. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Polecacie?
Awatar użytkownika
brunhilda1965
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 11:31

Re: Kredyt na remont

Post autor: brunhilda1965 »

Skontaktowałam się z nimi w sprawie ubezpieczenia do kredytu. Potrafili mi wszystko dokładnie wyjaśnić i odpowiedzieć na wszelkie moje pytania. Widać, że dobrze się na tym znają, dlatego nie mogę ich nie polecić :)
dłógdźada

Re: Kredyt na remont

Post autor: dłógdźada »

Dom, mieszkanie. Czas upływa, a my zastanawiamy się czy i kiedy wykonać remont. Gdy już się zdecydujemy pojawia się wiele pytań. Z jaką firmą się skontaktować? Ile mnie to będzie właściwie kosztowało i czy nie dałoby się tego zrobić taniej? Czym się kierować wybierając wykonawcę? I może się zacząć... po wpisaniu słowo remont czy wykończenia wnętrz naszym oczom w wynikach wyszukiwania Google ukazują się miliony wyników wyszukiwania! Tak, nie setki, nie tysiące, a miliony. Każda strona ma nam coś do przekazania, każdy chce coś dodać od siebie. Wiele szczegółów oraz pytań co do wykonania oraz przebiegu prac pojawia się już w trakcie remontu. Przykładowo stosunkowo często pojawiającą się kwestią jest budżet założony na początku. Niestety zdarza się, że jest on niewystarczający. Potencjalne trudności czasem wynikają z niewiedzy wykonawcy i błędów co do szacunków kosztów materiałów potrzebnych do realizacji. Przykładowo np. gdy jest wykonywane malowanie to poprzez niewystarczające gruntowanie można niedoszacować ilość farby potrzebnej, ponieważ nasiąkliwość ściany jest większa. Warto wszelkie kwestie co do warunków wykonania prac ustalić na samym początku. Innym przykładem może być wizualizacja przestrzenna pokoi. Montaż płyt gipsowo kartonowych w praktyce może pokazać, że do wykonania jest więcej metrów kwadratowych powierzchni niż początkowo było to ustalone, w związku z czym cena również będzie wyższa. Są to rzeczy naprawdę dość elementarne, ale jednocześnie istotne dla udanej realizacji danego zlecenia i warto ustalić harmonogram działania i pracy już na początku.Przy okazji porządku wykonywania prac. Warto sprawdzić w jakim stanie jest powierzchnia w miejscu gdzie będzie wykonywany tynk, a następnie gładź. Zagwarantuje to prawidłową przyczepność, a w następstwie trwałość wykonanej pracy.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: Kredyt na remont

Post autor: boku »

Ja korzystałam tylko z doradztwa https://www.boldinvest.pl/ i bardzo sobie chwalę. Biuro mają w Warszawie, ale obsługują klientów z całej Polski dlatego jak potrzebujecie remont na dobrych warunkach to warto do nich się zgosić. Na stronie są dane kontaktowe

apator control cennik
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Kredyt na remont

Post autor: guerlainka »

Po remoncie jeszcze wywóz gruzu jest bardzo ważny :D JA korzystam regularnie z http://tomgruz.pl Bardzo dobrym pomysłem okazało sie zatrudnienie profesjonalnej firmy świadczącej takie usługi.
Marcin Michałowski

Re: Kredyt na remont

Post autor: Marcin Michałowski »

Zakup mieszkania wiąże się nie tylko z kredytem na remont, ale także z kredytem hipotecznym, w którym pomocna jest firma url]https://zyciebezkredytu.pl/rozwod-a-kre ... y-we-frank[/url]. Przedstawiciele tej firmy, pomogli mi w dokumentach i przy uzyskaniu zaświadczenia o spłacie kredytu. Z racji tego, że nie miałem styczności z kredytem we frankach ich wiedza okazała się bardzo pomocna.
Bartłomiej

Re: Kredyt na remont

Post autor: Bartłomiej »

Na stronie https://www.fotobank24.pl/fototapety-do ... ego-pokoju znajdziecie porady odnośnie wyboru fototapety do salonu. Na jakie rozwiązanie Wy się zdecydowaliście i dlaczego?
ODPOWIEDZ