Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
agneSS
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:07

Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: agneSS »

Maż uparł się na zakup oczyszczacza powietrza, ale ja nie jestem do końca przekonana. Co o Wy o tym myślicie? Czy sprawdzi się w Krakowie , do mieszkania w bloku 35 m2. Ma ktoś może jakiś w mieszkaniu, jak u Was chodzi? Sprawdza się?
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 12
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:14

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: Beatrice »

Takie małe macie mieszkanie :P co do oczyszczacza powietrza to to jest dobry pomysł szczególnie w mieście pełnym smogu :) my mamy firmy Stadler Form mogę go polecić bo dobrze filtruje powietrze
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: padolek »

Fantastyczna opcja taki oczyszczacz ! my tez wybralismy do domu https://loveair.pl/oczyszczacz/coway-airmega-300s fajne jest to ze wlasciwie uruchamia sie automatycznie na podstawie czujnikow jakosci powietrza, mega dobra opcja
Wień

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: Wień »

też mam z stadler form, mieszkam sama w kawalerce i spokojnie wystarcza.
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: martucha »

oczyszczacz bardzo fajna sprawa, my zamowilismy na myjki.com oczyszczacz karcher, super sprawa, jeszcze jak ktos jest uczulony na kurz czy roztocza to juz w ogole must have
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: olka »

Jeśli mam być szczera, to uważam że to słuszna decyzja. Też dość długo podchodziłam sceptycznie do tego tematu i teraz żałuję, że zwlekałam z zakupem oczyszczacza tak długo. Na szczęście, z pomocą znajomych wybrałam sprzęt od https://coway.pl/ i wam też polecam. Jakbyście mieli jakieś pytania, to firma bardzo chętnie odpowiada i doradza w kwestii wyboru :)
maśka

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: maśka »

N i w sumie ok :) Oczyszczacz powietrza to świetna sprawa. Ja mam własnie produkty od https://aquasystem.pl/ i jestem zadowolona, teraz jeszcze kupiłam filtr do wody
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: kamka03 »

Oczyszczacz ok, ale to nie wszystko. W wielu przypadkach lepszą opcją będzie nawilżacz powietrza. Zwłaszcza w sypialni czy w salonie - tak gdzie przebywamy najczęściej. Wiem, że firma Cronos ma szeroką ofertę takich nawilżaczy. Spory wybór jest tu new-electric.pl. Modele są różne - także designerskie. Będą stanowić funkcjonalny i atrakcyjny element dekoracyjny.
górka

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: górka »

agneSS pisze: ↑06 sie 2020, 19:26 Maż uparł się na zakup oczyszczacza powietrza, ale ja nie jestem do końca przekonana. Co o Wy o tym myślicie? Czy sprawdzi się w Krakowie , do mieszkania w bloku 35 m2. Ma ktoś może jakiś w mieszkaniu, jak u Was chodzi? Sprawdza się?
Oczyszczacz powietrza to świetna inwestycja, sama kupiłam Pure A9 i to były najlepiej wydane pieniądze. Samopoczucie znacznie się poprawiło, też mieszkam w dużym mieście, gdzie zanieczyszczeń jest dużo.
dariina

Re: Mąż uparł się na oczyszczacz...?

Post autor: dariina »

Powiem wam, że ja sama myślę o tym by kupić oczyszczacz parowy i nawet natrafiłam na ofertę jaką posiada Ariete. Ogólnie sprzęt wyróżnia się bardzo dobrą jakością i skutecznością, więc może to będzie udany zakup

kuchnie elektryczne indukcyjne opinie
ODPOWIEDZ