Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Elora1987
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2020, 6:36

Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: Elora1987 »

Jako właścicielka firmy bardzo często jestem przerażona ilością kosztów, które muszę ponieść, aby prowadzić działalność zgodnie z prawem. Byłam przygotowana na to, że nastąpi dzień szkoleń bhp dużej części mojej załogi. Na szczęście znajomy polecił mi stronę szkoleniabhp-online24.pl. Znalazłam bardzo dobre pakiety szkoleń bhp online, bez obciążania mojego budżetu. Samo szkolenie było bardzo merytoryczne i przeprowadzone przez ekspertów, którzy byli w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Zdecydowanie na plus!
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: Mielka »

A i tu może sklep https://meridus.pl i ich oferta was zainteresuje? Jeżeli chodzi o regulacje bhp, to także ubrania robocze, buty, kaski, google ochronne was zainteresują. Tu będziecie mogli kupić takie rzeczy w bardzo dobrej cenie.
alleń

Re: Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: alleń »

Moim zdaniem jest bardzo dużo firm na rynku, a bardzo ciężko trafić na profesjonalistów. U nas sprawdza się https://www.tbf.pl/ - obsługa bhp w ich wykonaniu to pełen profesjonalizm.
Romuś

Re: Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

Post autor: Romuś »

Niestety ja nie mogę się na ich temat wypowiedzieć, gdyż tak naprawdę nigdy nie miałem nic wspólnego z tą firmą. Jednak co by nie mówić to same przepisy BHP warto jest znać. Zdecydowanie polecam przeczytanie wpisu https://znaki-bhp.pl/znaki-ewakuacyjne-i-ich-znaczenie gdyż poznanie oznaczeń ewakuacyjnych może nam kiedyś uratować zdrowie i życie.
ODPOWIEDZ