Prywatny dom seniora

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
honorat
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 3:29

Prywatny dom seniora

Post autor: honorat »

[color= rgb(0, 0, 0);]Jakie znacie prywatne domu opieki dla seniorów w Łodzi? Szukam placówki, w której mogłaby zamieszkać moja babcia z zaawansowaną demencją.[/color]
Awatar użytkownika
Rudolf1989
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 7:47

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: Rudolf1989 »

Ja mogę polecić familia.lodz.pl. Mają tam świetne warunki, posiłki przywozi firma cateringowa, jest też profesjonalny rehabilitant. Pensjonariusze mają doskonałą opiekę przez całą dobę.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: Mielka »

Jeżeli dziadkowie, rodzice mają sporą emeryturę to nie ma żadnego problemu, koszty zostaną pokryte. W innych przypadkach to wy będziecie musieli dopłacać to domu opieki i tu już kwestia czy was na to stać. U nas nie jest tak źle ze zdrowiem dziadka, jeszcze dajemy sobie radę. Jedyne co to zamawialiśmy ostatnio aparat słuchowy w sklepie online https://esklep.brandvital.eu/ bez tego już było ciężko. Na pewno ten sklep też i wam nie raz się przyda, mają tu przeróżne urządzenia medyczne, niezbędne w wielu przypadkach dla osób starszych.
NNNNałka

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: NNNNałka »

Prywatnie ale również na NFZ seniorzy mogą przebywać w Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowieckim. To bardzo dobra placówka, z dobrą opieką i porządnymi warunkami lokalowymi. Seniorzy mają tam poza dobrą opieką zapewniane też wiele ciekawych zajęć, także nie nudzą się.

pokrętło m8
Awatar użytkownika
neuron
Posty: 90
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:24

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: neuron »

Pod topolami jest bardzo dobrym domem seniorów, mają tam niemal wszystko, spokój, swoich rówieśników i do tego opiekę przez całą dobę, moim zdaniem warto zainwestować w tego typu miejsce, żeby nasz senior czuł się dobrze http://podtopolami.eu
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: guerlainka »

Pod topolami to faktycznie dobry i konkretny dom seniora :) Bardzo go lubię :) Moja babcia ma tak opiekę, rozrywki, rówieśników.
wndżia

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: wndżia »

Gdybyś jednak zdecydowała się na opiekę domową, to tu kupisz pielucho majtki, specjalistyczne łózko i wszelki potrzebny sprzęt medyczny https://med-partner.pl/ .
Królik22

Re: Prywatny dom seniora

Post autor: Królik22 »

Jeśli chcesz uruchomić taką placówkę to będzie potrzebny specjalistyczny sprzęt a taki zapewni producent https://www.inmed.pl/ Od lat działa na naszym rynku i ma wszystko od łóżek po lampy operacyjne a wszystko w niskich cenach i z wszelkimi atestami. Dzięki nim twój obiekt będzie miał najlepsze wyposażenie wobec czego przyciągnie swoją ofertą klientów.
ODPOWIEDZ