Rehabilitacja po urazie

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
bernarda1986
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2020, 4:49

Rehabilitacja po urazie

Post autor: bernarda1986 »

Witajcie moi drodzy :)
Jakiś czas temu przeszłam uraz kręgosłupa, więc teraz przydałaby mi się porządna rehabilitacja w Warszawie. Znalazłam dość często polecany gabinet, ale chciałabym też, żebyście wy zaproponowali mi zaufane miejsce. Wolę wybierać spośród większej ilości ofert, więc będę wdzięczna za wasze propozycje.
Królik22

Re: Rehabilitacja po urazie

Post autor: Królik22 »

Przejrzyj internet bo jest kilka klinik w stolicy które pomogą w rehabilitacji. Osobiście doradzam co jakiś czas sprawdzić stan kręgosłupa robiąc badania USG. W stolicy zrobisz to w tej klinice https://www.gabinetusg.com.pl/ gdzie masz dostęp do wszystkich badań USG i masz niemal od ręki diagnozę specjalisty. Dzięki temu w razie komplikacji od razu dostaniesz fachowe wsparcie.
Mańka

Re: Rehabilitacja po urazie

Post autor: Mańka »

Nie w Warszawie a bliżej Krakowa znajdziesz wsparcie na wysokim poziomie u Pani Oli Borsuk w https://rehabilitacja-wadowice.pl/ - jedno z bardziej profesjonalnych miejsc jakie odwiedziłam z moim narzeczonym, tez po urazie tego typu. Niewielkie były szanse, ale wiadomo - warto każdą metodę wykorzystać i wykorzystaliśmy. W Wadowicach dostaliśmy nie tylko porządny wycisk, ale i wiele wskazówek co dalej. odwiedzamy to miejsce regularnie i widać spore efekty w powrocie do pełni sprawności. Zachęcam do wizyty, weźcie komplet badań, karty leczenia itd. - pełna informacja pozwoli dobrać właściwe terapie
ODPOWIEDZ