Rekuperacja?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Tęgomira92
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 9:35

Rekuperacja?

Post autor: Tęgomira92 »

Witajcie moi drodzy. Powiedzcie mi, czy uważacie, że rekuperacja Łódź jest faktycznie tak potrzebna? Dla mnie to skuteczny sposób na poprawę komfortu codziennego życia oczywiście jeśli jest dobrze zaprojektowana i zamontowana. Wy też zdecydowaliście się na rekuperator ciepła?
hałka

Re: Rekuperacja?

Post autor: hałka »

Uważam, że rekuperacja to świetna rzecz. Czytałam tutaj https://karino.pl/ jak znacząco one obniżają rachunki za ogrzewanie. Poza tym moja znajoma posiada wentylacje z rekuperacją w swoim domu i potwierdza, że od tego czasu płacić o kilkadziesiąt procent mniej za ogrzewanie, czyli to działa
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Rekuperacja?

Post autor: spekulant »

Faktycznie takie rozwiązania również są stosowane i ja muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest je mieć. Natomiast gdy już mówimy o samym ogrzewaniu to na pewno system ogrzewania oraz chłodzenia Aircon jest wart polecenia. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
aluś8494

Re: Rekuperacja?

Post autor: aluś8494 »

Myślę ,że juz niedługo rekuperacja stanie sie tak powszechna w naszych domach jak system centralnego ogrzewania. To jest po prostu opłacalne i zdrowe. Mamy pod dostatkiem określoną ilość przefiltrowanego powietrza oraz jeszcze odzyskujemy ciepło ze zużytego powietrza. Jeśli interesuje Was montaż, to sprawdźcie firmę https://www.hojero.pl .
Jędrula

Re: Rekuperacja?

Post autor: Jędrula »

Kiedy planujesz budowę lub modernizację budynku, musisz wziąć pod uwagę moc cieplną obiektu. Jest to kluczowy element, który wpływa na efektywność energetyczną budynku. By lepiej zrozumieć ten temat, polecam przeczytanie artykułu na https://injit.pl/zapotrzebowane-na-moc- ... bliczania/ ponieważ pomoże on dokładnie zrozumieć zagadnienia związane z mocą cieplną.
ODPOWIEDZ