Rekuperacja?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Tęgomira92
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 9:35

Rekuperacja?

Post autor: Tęgomira92 »

Witajcie moi drodzy. Powiedzcie mi, czy uważacie, że rekuperacja Łódź jest faktycznie tak potrzebna? Dla mnie to skuteczny sposób na poprawę komfortu codziennego życia oczywiście jeśli jest dobrze zaprojektowana i zamontowana. Wy też zdecydowaliście się na rekuperator ciepła?
hałka

Re: Rekuperacja?

Post autor: hałka »

Uważam, że rekuperacja to świetna rzecz. Czytałam tutaj https://karino.pl/ jak znacząco one obniżają rachunki za ogrzewanie. Poza tym moja znajoma posiada wentylacje z rekuperacją w swoim domu i potwierdza, że od tego czasu płacić o kilkadziesiąt procent mniej za ogrzewanie, czyli to działa
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Rekuperacja?

Post autor: spekulant »

Faktycznie takie rozwiązania również są stosowane i ja muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest je mieć. Natomiast gdy już mówimy o samym ogrzewaniu to na pewno system ogrzewania oraz chłodzenia Aircon jest wart polecenia. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
aluś8494

Re: Rekuperacja?

Post autor: aluś8494 »

Myślę ,że juz niedługo rekuperacja stanie sie tak powszechna w naszych domach jak system centralnego ogrzewania. To jest po prostu opłacalne i zdrowe. Mamy pod dostatkiem określoną ilość przefiltrowanego powietrza oraz jeszcze odzyskujemy ciepło ze zużytego powietrza. Jeśli interesuje Was montaż, to sprawdźcie firmę https://www.hojero.pl .
ODPOWIEDZ