Angielski do pracy

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Angielski do pracy

Post autor: kamka03 »

Niedługo wyjeżdżam za granicę i chciałabym przypomnieć sobie trochę angielski. Myślałam o szybkim kursie u nich http://poznan.ei.edu.pl/. Chodzi mi głównie o praktyki, żebym mogła poćwiczyć mówienie, a oni podobno na to stawiają. Stosują metodę Callana. Ktoś korzystał z niej? Faktycznie efekty są tak szybkie?
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Angielski do pracy

Post autor: Mirra »

Moim zdaniem warto uczyć się angielskiego, bo przydaje się to nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym. Profesjonalne kursy uczące tego języka organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Polecam, na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Angielski do pracy

Post autor: bezz »

Nie tylko w pracy przydaje nam się znajomość języka angielskiego. Teraz gdzie tylko się nie ruszymy tam widzimy język angielski. Sama zastanawiam się nad tym czy by nie zapisać się do szkoły językowej by podszkolić się w tym języku. Z ciekawości zapoznałam się z ofertą szkoły Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w-poznaniu/kursy Już po pierwszym dni kursu zdałam sobie sprawę, że nie sądziłam iż tego tak bardzo potrzebuję
Awatar użytkownika
Simon54544
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:26
Kontakt:

Re: Angielski do pracy

Post autor: Simon54544 »

Angielski do pracy jest ważny, ponieważ język obcy przydaje się praktycznie na każdym stanowisku. Na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową która uczy języka angielskiego i hiszpańskiego.
Najlepsze schody na rynku. Oferta dla każdego: https://www.dolle.com.pl/
Awatar użytkownika
ViktoriaV
Posty: 18
Rejestracja: 22 maja 2020, 20:06

Re: Angielski do pracy

Post autor: ViktoriaV »

Osobiście bardziej polecałabym Ci https://angloville.pl/intensywny-kurs-angielskiego/. W kilka dni intensywnego kursu będziesz skupiona tylko na języku, a ponadto będziesz miała okazję na rozmowy sam na sam z doświadczonymi native speakerami. Mi samej lekcję pomogły wrócić do płynnej wymowy po dość długiej przerwie od używania języka. Polecam z całego serca.
Prokopuś8282

Re: Angielski do pracy

Post autor: Prokopuś8282 »

Języki obce zdecydowanie przydają się do pracy. Angielski to podstawa, natomiast wyjeżdżając do pracy będziesz też potrzebował przetłumaczenia drobnych dokumentów w czym raczej bez problemów powinien pomóc Ci tłumacz np. tłumacz przysięgły języka włoskiego , języka norweskiego, języka niemieckiego itd.
Młooda

Re: Angielski do pracy

Post autor: Młooda »

W obecnych czasach znajomość języka angielskiego to już obowiązek. Także nie ma się co zastanawiać tylko od razu zapisywać na kurs. Sama szlifuję swój angielski. Zawsze największy problem miałam ze swobodną rozmową. Zapisałam się na angielski przez skype https://akcent-edu.pl/indywidualne-lekc ... -k-68.html. Rewelacyjna sprawa.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Angielski do pracy

Post autor: Mielka »

Język obcy zawsze się przydaje, tym bardziej do pracy i tym bardziej angielski. Jak dla mnie to jest podstawa, a też warto pomyśleć i o innych językach. Myśleliście może o tym żeby jeszcze w jakimś dodatkowym się poduczyć? Sprawdźcie sobie tak może propozycje od https://jntutorpro.pl na lekcje online.
Awatar użytkownika
wass
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:34

Re: Angielski do pracy

Post autor: wass »

Język angielski to się zawsze przyda. Często można znaleźć lepszą pracę, na korzystniejszych warunkach finansowych. To mnie zmotywowało do nauki. Teraz to w necie można znaleźć różne przydatne materiały. Na przykład tutaj https://youtu.be/HJ5hjobQYg8 macie zebraną gramatykę dla początkujących. Szczerze polecam, ponieważ przy takim prostym przekazie to wszystko się rozumie i zapamiętuje.

wyłącznik schodowy potrójny schemat
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Angielski do pracy

Post autor: Placha »

W wielu zawodach, na wielu stanowiskach się przyda. Warto znać, na pewno będziecie przez to bardziej atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy. Poprzeglądajcie sobie oferty pracy, na pewno w większości znajdziecie w wymaganiach język angielski. Praca w dolnośląskim (całym, z Wrocławiem) obecnie mnie interesuje, rozsyłam CV i liczę właśnie na ten Wrocław.

przygotowanie do kolonoskopii citrafleet
Elizką

Re: Angielski do pracy

Post autor: Elizką »

Placha pisze: ↑19 maja 2021, 17:00 W wielu zawodach, na wielu stanowiskach się przyda. Warto znać, na pewno będziecie przez to bardziej atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy. Poprzeglądajcie sobie oferty pracy, na pewno w większości znajdziecie w wymaganiach język angielski. Praca w dolnośląskim (całym, z Wrocławiem) obecnie mnie interesuje, rozsyłam CV i liczę właśnie na ten Wrocław.
Ja myślę, ze oprócz języka angielskiego warto tez postawić na inne języki jak np rosyjski, którego zreszta się uczę w skzole językowej katiusza w Warszawie
ODPOWIEDZ