Biuro tłumaczeń

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Biuro tłumaczeń

Post autor: nadia »

Cześć! Jestem na etapie szukania biura tłumaczeń. Mamy w firmie kilka ważnych dokumentów do przetlumaczenia, dlatego też zależy mi na skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy. W sieci znalazłam namiar na https://turbotlumaczenia.pl/ i tak się zastanawiam, czy ktoś z was miał już okazję korzystać z ich usług? Dajcie znać.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Zocha »

Najlepiej jest korzystać z jakiegoś profesjonalnego biura tłumaczeń. Dostępnych jest ich kilka i jak tylko dobrze poszukasz to znajdziesz.Niedawno moja koleżanka potrzebowała Tłumaczenia Chiński i to dopiero była sztuka znalezienie profesjonalego tłumacza.
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Montemari »

Dzięki za polecenie, teraz też szukam kogoś do mojej firmy i chce porównać wiele ofert. Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma http://www.verbo.com.pl Tu kompleksowo pomagają przy tłumaczeniach i to na różne języki.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: tencza »

Po co szukać jednego tłumacza, jak można udać się do biura tłumaczeń i mieć spory wybór jeżeli chodzi o rodzaj tłumaczonych tekstów i języków z jakich albo na jakie będą tłumaczone. W : http://www.tlumaczenia-gk.pl możecie właśnie liczyć na taką kompleksową i profesjonalną obsługę
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Elegancx »

Ja mogę też dorzucić coś od siebie:) Jeżeli chodzi o tłumaczenia to oferta od http://www.sct-tlumaczenia.pl na pewno powinna was zainteresować:) W tym miejscu znajdziecie różnego rodzaju tłumaczenia w wielu językach. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą i to nie tylko na tłumaczenia dokumentów.
Awatar użytkownika
teta
Posty: 51
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: teta »

A tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na biuro tłumaczeń, które oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Nie tylko bowiem zajmują się tłumaczeniem dokumentów, ale również oferują tłumaczenia ustne. Warto sobie zerknąć na ich stronę, ponieważ prowadzą bloga, gdzie jest sporo cennych informacji.
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: maja29 »

Biuro tłumaczeń berligo.com jest godne uwagi. Tam możecie wykonać dla siebie najróżniejsze tłumaczenia. Nawet takie, które wymagają specjalistycznej wiedzy. Pomogli rozwiązać problemy językowe już ponad tysiącom klient- indywidualnym, jak i biznesowym. Jest to firma, która poważnie i rzetelnie podchodzi od swojej pracy, dlatego można na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Aldonis »

No i takie firmy to ja rozumiem, wszystko w jednym miejscu, wszystko załatwicie bez żadnego problemu:) Biura tłumaczeń to wielu specjalistów, nie tylko tłumacz przysięgły online, ale i tłumacze o wielu innych specjalizacjach na różne języki.
tłumaczykff75

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: tłumaczykff75 »

tłumacz przysięgły z niemieckiego to profesjonalny tłumacz z języka obcego. Specjalizuje się on w tekstach prawniczych, mogę zapewnić was że jest to osoba rzetelna i potrafi tłumaczyć z trzech języków na język niderlandzki. Polecam bardzo tego tłumacza z niemieckiego na niderlandzki, z angielskiego i z polskiego na niderlandzki.
Heniuś34

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Heniuś34 »

Jeśli chodzi o tłumaczenia ustne niepoświadczone to według mnie warto rzucić okiem na https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ Jak sami możecie zobaczyć ten tłumacz tłumaczy np. rozmowy telefoniczne, szkolenia pracowników, wizyty oficjalne.
Aruś89

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Aruś89 »

Jeśli nie wiecie, który tłumacz wykona tłumaczenie z rumuńskiego na polski to uważam, że warto poszukać takiego tłumacza w internecie. Niektórzy tłumacze mają szeroką ofertę i właśnie między innymi zajmują się tłumaczeniem podczas szkolenia pracowników oraz rozmów telefonicznych.
ODPOWIEDZ