dobra reklama

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
gość

dobra reklama

Post autor: gość »

Jeśli zależy Wam na dobrej reklamie i skutecznym rozpromowaniu Waszej firmy, to polecam raz na jakiś czas wybrać się na targi branżowe. Na stronie https://www.retio.pl możecie się natomiast zapoznać z ofertą firmy RETIO, w której możecie zamówić profesjonalne stoiska wystawiennicze na takie targi, jak i ich poszczególne elementy - lady wystawiennicze, ścianki reklamowe itp.
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: dobra reklama

Post autor: fifarafa »

Jak mam czas to wybieram się na targi, bo to zawsze można się coś ciekawego dowiedzieć odnośnie marketingu. Ale na co dzień to reklamą dla mnie zajmuje się agencja https://nicecity.pl/ która bardzo dobrze ogarnia temat reklamy, co zresztą można śmiało stwierdzić po ilości zapytań ofertowych na moim mailu.
Awatar użytkownika
magnat
Posty: 45
Rejestracja: 11 lis 2019, 9:35

Re: dobra reklama

Post autor: magnat »

Dobra reklama to przede wszystkim musi być skuteczna, a taka z pewnością jest internetowa. Staje się ona coraz bardziej popularna, bo jednak ludzie prowadzący firmy chcą mieć jak największe zyski jak i promocję swoich usług. Ja działam z agencją http://marketingsensoryczny.com.pl/ która to świetnie realizuje kampanie marketingowe.
uzbekiś

Re: dobra reklama

Post autor: uzbekiś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://effectivepr.pl/oferta/kampanie-e ... spoleczne/
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: dobra reklama

Post autor: jabłuszko »

Jak dobra reklama to skuteczna, a jak skuteczna to przede wszystkim w sieci, bo tam mamy najwięcej odbiorców, wręcz na wyciągnięcie ręki. W tym temacie działała dla mnie agencja https://marketingczestochowa.pl/ która poprzez odpowiednią strategię marketingu internetowego, znacząco zwiększyła świadomość istnienia mojej marki.
gośkaa

Re: dobra reklama

Post autor: gośkaa »

Prowadząc firmę warto zadbać o każdy szczegół. Dla mnie np. bardzo ważna jest odzież reklamowa. Nasi pracownicy mają odzież z logotypem a dla gosci hotelowych mamy szlafroki, ręczniki i kapcie z logo. Widzę, że wzbudza to bardzo pozytywne emocje w naszych klientach.
ODPOWIEDZ