Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Kaśia

Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Kaśia »

Hej!
Jestem w tracie pisania biznesplanu, ponieważ chcę otworzyć swój własny gabinet kosmetyczny. Aktualnie szukam dystrybutora sprzętu kosmetycznego. Muszę w biznesplanie określić, jakie urządzenia będą mi potrzebne oraz ile będą kosztować. Czy znacie jakiegoś dystrybutora godnego polecenia?

black magic in india
Łucja

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Łucja »

Znam tylko jednego dystrybutora, który jest godny zaufania, mianowicie chodzi mi o tego - https://ifapro.pl/. Posiadają w asortymencie urządzenia z najwyższej półki. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało do nich dzwoń lub pisz. Na pewno pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego sprzętu.
Mikołajka

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Mikołajka »

Łucja pisze: ↑17 wrz 2021, 20:18 Znam tylko jednego dystrybutora, który jest godny zaufania, mianowicie chodzi mi o tego - https://ifapro.pl/. Posiadają w asortymencie urządzenia z najwyższej półki. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało do nich dzwoń lub pisz. Na pewno pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego sprzętu.
Kiedyś o nim słyszałam. Moja znajoma, która ma gabinet kosmetyczny, kupowała u nich urządzenie do liftingu twarzy. Z tego co mówiła, to była bardzo zadowolona z obsługi, ponieważ bardzo dobrze jej doradzili oraz pomogli, kiedy miała problem. Co do sprzętu, to jest bardzo zadowolona i na barak klientek nie narzeka ;)
zośka

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: zośka »

Potwierdzam, ten dystrybutor jest bardzo profesjonalny. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie sprzętu kosmetycznego, to śmiało do nich pisz Jestem pewna, że pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzje. Szczególnie polecam ich urządzenie do liftingu twarzy Qtera.
Elśia

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Elśia »

Byłam na ich stronie https://ifapro.pl/ i faktycznie mają super asortyment. Urządzenia które oferują mają bardzo dobre parametry. Z tego co widziałam, dodają do urządzeń bardzo fajne zestawy startowe, czego można na próżno szukać u innych dystrybutorów.
ODPOWIEDZ