Hotel w Krakowie

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Hotel w Krakowie

Post autor: Zocha »

Zastanawiam się nad wyjęciem dobrego hotelu w Krakowie, bo jade tam pozałatwiać kilka spraw. Widziałam tutaj https://redcarpethostel.pl/pokoje bardzo fajne ogłoszenie. Wydaje mi się, ze warto się tam zatrzymać. Wy jakie miejsca polecacie?
Awatar użytkownika
Pazeus
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:52

Re: Hotel w Krakowie

Post autor: Pazeus »

Takich usług na pewno nie zabraknie. Jest tego bardzo dużo aktualnie.
Los musi połączyć pewnych ludzi, by mogli się w sobie odnaleźć i wspierać, kiedy będzie trzeba.
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Hotel w Krakowie

Post autor: Placha »

Nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem hotelu w takim mieście jak Kraków. Bez problemu znajdziecie coś na miejscu, jednak oczywiście warto zrobić sobie rezerwacje wcześniej, przez internet i nie stresować się już na miejscu. Co do różnych wypadów, wycieczek, to ja raczej staram się wybierać zagraniczne kierunku, chociaż w Polsce też jest wiele przepięknych miejsc do zwiedzenia. Bardzo chciałabym wybrać się jeszcze w tym roku do Londynu. Jeżeli planujecie wyjazd za granicę to warto zerknąć sobie na https://www.esky.pl/lotniska/ap/stn/londyn-stansted Esky działa jak wyszukiwarka tanich lotów.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Hotel w Krakowie

Post autor: olka »

Powiem ci , że ja byłam pozytywnie zaskoczona w http://www.hotelsecesja.pl/ - fajny i przyjemny hotel w dobrej lokalizacji w Krakowie, mi się tam podobało ostatnio. Planujemy też z mężem powrót do tego hotelu na wiosnę, aby dokładniej zwiedzić to miasto.
ODPOWIEDZ