Jak rozliczać zagraniczne podatki?

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Filipa
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 0:42

Jak rozliczać zagraniczne podatki?

Post autor: Filipa »

Cześć forumowicze. Potrzebuję rady. Wiecie, jak rozliczać zagraniczne podatki? Pracowałam kilka miesięcy w Austrii i chciałabym uzyskać zwrot. Pomyślałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług BFA Poland. Znacie ich?
Awatar użytkownika
Wiktoryna
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 20:53

Re: Jak rozliczać zagraniczne podatki?

Post autor: Wiktoryna »

Mnie też specjaliści z BFA Poland pomagali uzyskać zwrot podatku z Austrii. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że pójdzie to tak sprawnie. Wszystko zawdzięczam oczywiście ich wiedzy i doświadczeniu. Serdecznie polecam :)
Łyżka

Re: Jak rozliczać zagraniczne podatki?

Post autor: Łyżka »

To już poniekąd jest bardziej skomplikowane i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest przede wszystkim co nieco na ten temat wiedzieć. Jeśli sprzedajemy coś na Amazonie to również musimy takie podatki rozliczyć. Właśnie w artykule https://taxology.co/pl/vat-oss-zasady-i ... zy-amazon/ bardzo ciekawie zostało to opisane.
Brożek

Re: Jak rozliczać zagraniczne podatki?

Post autor: Brożek »

Niestety ja nie wiem do końca jak się takie podatki rozlicza i na pewno bym z tym pytaniem zwrócił się do odpowiedniej księgowości. Sam całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://www.bluo.pl/biznes/formy-opodat ... h-wiedziec jakie formy opodatkowania są dla nas najlepsze.
ODPOWIEDZ