Konferencje

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Konferencje

Post autor: Zocha »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2019, 17:23

Re: Konferencje

Post autor: Matylda »

Ja wybrałam do tego celu Hotel Włoski https://hotelwloski.pl/ ponieważ to idealne miejsce na spotkanie klientem biznesowym. Długo już prowadzę swoją firmę i wiem, że miejsce, powinno spełniać pewne oczekiwania gości. Ten hotel świetnie je spełnia, ponieważ nie tylko posiada sprzyjający klimat i przyjazny personel, ale również sprzyjające jest sąsiedztwo Targów Poznańskich oraz Starego Rynku. Goście bardzo lubią to otoczenie.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Konferencje

Post autor: tencza »

Osobiście bardzo lubię wyszukiwać wszelakie informacje na własną rękę. Taką miałem potrzebę i tym razem, związaną z cateringiem i znalazłam świetny, pod tym linkiem: https://naskrajnej.pl/konferencje. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:44

Re: Konferencje

Post autor: pola »

Czasami potrzebujemy konferencji prasowej, żeby ona tak naprawdę pomogła nam cos ustalić, czy omówić plan działania. Niemniej jednak dobrze jest wiedzieć, że czasem złe nagłośnienie może zepsuć nawet najbardziej szczegółowo opracowane spotkanie. Dlatego dobrze jest wiedzieć, że firma https://groupav.pl/ może zająć się tym aspektem dla nas. Są w tym naprawdę dobrzy.
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Konferencje

Post autor: Montemari »

W większych firmach dosyć często te są organizowane. Też stoicie przed takim wyzwaniem organizacyjnym? Myślę, że tu hostessy i modelki od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... gi-poznan/ będą bardzo pomocne. Sprawdzają się na wielu akcjach, eventach.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: Konferencje

Post autor: bezz »

Cześć. Jak do tej pory nie miałam styczności z takimi konferencjami bo pochodzę z dość małego miasteczka. Ale odkąd zaczęłam pracę w dużej firmie w Warszawie to przekonuje się, że takie konferencje są na porządku dziennym. Szef poprosił mnie o zorganizowanie takiej konferencji. Nie mam pojęcia od czego powinnam zacząć. Więc szukam podpowiedzi w internecie i tak też trafiłam na ofertę tej agencji eventowej Eventomi która to posiada bardzo duże doświadczenie w organizowaniu takich konferencji i nie tylko.
Awatar użytkownika
noifajnie
Posty: 42
Rejestracja: 06 lip 2019, 23:44

Re: Konferencje

Post autor: noifajnie »

W hotelu wychodzi drogo, my zrobiliśmy konferencję u siebie w firmie, a wynajęliśmy tylko catering http://www.cateringblue.pl/. Menu typu finger food się sprawdza na tego typu eventach, można skosztować wszystkiego po trochu.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Konferencje

Post autor: niema »

No jasne, że nagłośnienie jest ważne, jednak należy pamiętać, że poszczególne elementy mogą po prostu ulec wypadkowi, nie wiem, po prostu przestać działać. I co wtedy możemy zrobić? Nie mamy lepszego wyjścia, jak tutaj https://q-fidelity.pl/ zapytanie o konserwację i serwis. Oni doskonale się na tym znają, na pewno coś poradzą na każdy problem.
ODPOWIEDZ