Pisemne tłumaczenia

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
damian
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2021, 14:11

Pisemne tłumaczenia

Post autor: damian »

Cześć wszystkim. Czy wy też uważacie, że wszelkiego rodzaju tłumaczenia to zadanie dla prawdziwych profesjonalistów i osób doświadczonych? Dobry tłumacz angielskiego Warszawa poradzi sobie z nawet najtrudniejszymi przekładami. Mieliście szansę z kimś takim współpracować?
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: spekulant »

Tak naprawdę to pamiętajmy, że również przy wyjeździe za granicę same tłumaczenia są niezwykle ważne i moim zdaniem na pewno warto jest je zrobić. Bardzo fajnie tą kwestię opisano na stronie http://www.travelmaniacy.pl/artykul,jak ... 7,2,0.html i ja jestem zdania, że warto jest to zrobić.
Józek

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: Józek »

Ogólnie bardzo dużo również zależy od tego jeszcze ile ma być stron do przetłumaczenia oraz jak szybko. Moim zdaniem warto jest wejść na stronę biura tłumaczeń online https://turbotlumaczenia.pl/ i ja właśnie w taki sposób zlecam tłumaczenia już od dłuższego czasu.
Łukaszek

Re: Pisemne tłumaczenia

Post autor: Łukaszek »

Wydaje mi się, że właśnie najczęściej taki rodzaj tłumaczeń jest zlecany i ja również właśnie z takiej opcji często korzystam. Jako, że interesuję się tą tematyką to zdecydowanie mogę polecić fajny wpis na blogu https://magazynvip.pl/jak-szybko-przetl ... -wyjazdem/ gdzie wyjaśniono jak można szybko zlecić tłumaczenia.
ODPOWIEDZ