Praca elektryka

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Praca elektryka

Post autor: Mirra »

Witajcie,
czy ktoś z Was chciałby może pracować jako elektryk? Jeśli tak, to pamiętajcie, że potrzebne Wam będą w takiej pracy specjalne uprawnienia elektryczne SEP G1. Aby zdobyć takie uprawnienia, musicie przejść specjalny kurs dla elektryków, na przykład https://uprawnienia-g1.pl/, a następnie zdać przed Komisją Egzaminacyjną egzamin ustny ;)
Kołtoń

Re: Praca elektryka

Post autor: Kołtoń »

Owszem trzeba mieć uprawnienia a dodatkowo trzeba przejść badani lekarskie a te najszybciej w dobie pandemii wykonasz w tej klinice https://cmp.med.pl/cmp-ochota/medycyna-pracy/ Dzięki nim nie tylko badania lekarskie do pracy ale także wszelkie inne specjalistyczne badania wykonasz od ręki. Mają świetnych specjalistów z każdej dziedziny a to w obecnych czasach bardzo przydatna oferta.
mać

Re: Praca elektryka

Post autor: mać »

Może uprawnienia elektryczne? Ten zawód daje naprawdę mnóstwo możliwości i szanse na dobre zarobki, również za granicą. Kurs SEP dla elektryków przeprowadza ta firma szkoleniowa https://sep-on-line.pl/kursy/uprawnienia-energetyczne-g2 . Świadectwo kwalifikacyjne jakie wydają ważne jest w całej Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Kurs przeprowadzają profesjonalni szkoleniowcy. Mają duże doświadczenie i poruszają w trakcie kursu wszystkie niezbędne kwestie i zagadnienia, dzięki temu samo zdanie egzaminu jest naprawdę bezproblemowe.
uzbekiś

Re: Praca elektryka

Post autor: uzbekiś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://flizy.com.pl/
ODPOWIEDZ