Praca elektryka

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Praca elektryka

Post autor: Mirra »

Witajcie,
czy ktoś z Was chciałby może pracować jako elektryk? Jeśli tak, to pamiętajcie, że potrzebne Wam będą w takiej pracy specjalne uprawnienia elektryczne SEP G1. Aby zdobyć takie uprawnienia, musicie przejść specjalny kurs dla elektryków, na przykład https://uprawnienia-g1.pl/, a następnie zdać przed Komisją Egzaminacyjną egzamin ustny ;)
Kołtoń

Re: Praca elektryka

Post autor: Kołtoń »

Owszem trzeba mieć uprawnienia a dodatkowo trzeba przejść badani lekarskie a te najszybciej w dobie pandemii wykonasz w tej klinice https://cmp.med.pl/cmp-ochota/medycyna-pracy/ Dzięki nim nie tylko badania lekarskie do pracy ale także wszelkie inne specjalistyczne badania wykonasz od ręki. Mają świetnych specjalistów z każdej dziedziny a to w obecnych czasach bardzo przydatna oferta.
mać

Re: Praca elektryka

Post autor: mać »

Może uprawnienia elektryczne? Ten zawód daje naprawdę mnóstwo możliwości i szanse na dobre zarobki, również za granicą. Kurs SEP dla elektryków przeprowadza ta firma szkoleniowa https://sep-on-line.pl/kursy/uprawnienia-energetyczne-g2 . Świadectwo kwalifikacyjne jakie wydają ważne jest w całej Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Kurs przeprowadzają profesjonalni szkoleniowcy. Mają duże doświadczenie i poruszają w trakcie kursu wszystkie niezbędne kwestie i zagadnienia, dzięki temu samo zdanie egzaminu jest naprawdę bezproblemowe.
uzbekiś

Re: Praca elektryka

Post autor: uzbekiś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://flizy.com.pl/
gawik

Re: Praca elektryka

Post autor: gawik »

Myślę, że wielu może być zainteresowanych współpracą z firmą https://mesoworks.com/. Obecnie poszukują wykonawców do projektów w branży budowlanej w Belgii i Holandii. Firma znana jest ze swojej punktualności w opłacaniu faktur więc tutaj nie ma czym się martwić. Ogólnie rzecz biorąc, współpraca przebiega bez problemów.
bajom

Re: Praca elektryka

Post autor: bajom »

Pracownicy zmieniają pracę właściwie w każdej branży, kiedy ktoś odchodzi bardzo ważne jest zachowanie pewnych procedur - https://gamfi.com/blog/offboarding-czyl ... racownika/ , nie tylko takich związanych z pożegnaniem. To również przekazanie obowiązków, informacji o aktualnych pracach czy projektach, bezcenna wiedza może odejść razem z pracownikiem, dlatego tak warto o to zadbać.

egzorcysta małopolska
sveros

Re: Praca elektryka

Post autor: sveros »

Skandynawia często jest wybieranym kierunkiem emigracyjnym. Jeśli ktoś chce pracować w Norwegii, ważne jest, aby zrozumieć kulturę i rynek pracy. https://zyciewnorwegii.pl/ może dostarczyć narzędzi i zasobów potrzebnych do zrozumienia tajników tego kraju. Dostęny jest wgląd w rynek pracy, wynagrodzenia i sposób ubiegania się o odpowiednią pracę.
Kosa

Re: Praca elektryka

Post autor: Kosa »

Budowanie kariery zawodowej często zaczyna się od znalezienia odpowiedniej oferty pracy. Platformy internetowe, takie jak https://www.globelus.pl/oferty-pracy/po ... dkarpackie oferują bogaty wybór ofert pracy w różnych branżach, co jest nieocenioną pomocą dla osób poszukujących zatrudnienia. Strona ta umożliwia filtrację ofert według lokalizacji, branży czy wymaganego doświadczenia, co pozwala na szybkie dotarcie do najbardziej interesujących propozycji.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 357
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Praca elektryka

Post autor: tencza »

Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że na stronie https://centrumlaserowe.com/praca/ również znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert związanych z pracą. Poszukują osób z doświadczeniem w obszarze pras krawędziowych i laserów. Jeśli posiadasz takie umiejętności, warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ