praca sezonowa za granicą?

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Idoslawa_69
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2022, 2:58

praca sezonowa za granicą?

Post autor: Idoslawa_69 »

Cześć! Znacie jakichś pośredników pracy za granicą? Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyjazdem przynajmniej na dwa miesiące w wakacje. Nie zdecydowałam jeszcze do jakiego kraju się wybiorę, ale chyba najbardziej przyciąga mnie Holandia, bo sporo moich znajomych właśnie tam pracowało. Myślicie, że warto się zdecydować? Macie jakieś doświadczenia?
Loli

Re: praca sezonowa za granicą?

Post autor: Loli »

szukając pracy warto zwrócić uwagę na firmę Folimpex. Firma ta działa na rynku już od ponad 30 lat i cieszy się bardzo dobrym renomą. To firma, która stawia na stabilność zatrudnienia oraz rozwój swoich pracowników. Firma oferuje wiele ciekawych stanowisk, zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Co ważne, Folimpex to firma, która dba o swoich pracowników. Oferują oni atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz ciekawe możliwości rozwoju zawodowego. Na stronie https://folimpex.com.pl/kariera/ można znaleźć aktualne oferty pracy oraz dowiedzieć się więcej o firmie i jej wartościach
damik

Re: praca sezonowa za granicą?

Post autor: damik »

Z tego co znajomy mi mówił to można podjąć się współpracy z https://mesoworks.com/ , bo oni akurat realizują sporo zleceń budowlano- wykończeniowych zarówno w Belgii i Holandii i szukają sprawdzonego partnera który posiada umiejętności w tej branży. Wszystkie faktury zawsze opłacane są na czas, kasa dobra.
Habza

Re: praca sezonowa za granicą?

Post autor: Habza »

W Polsce wielu ludzi postanawia wyjechać do Norwegii, aby pracować - to zrozumiałe, ponieważ zarobki tam są dużo wyższe. Jeśli ktoś chce przeprowadzić się do tego kraju, warto skorzystać ze wskazówek dostępnych na https://zyciewnorwegii.pl/. Tej strony informacje przydadzą się w różnych dziedzinach życia w Norwegii.
ODPOWIEDZ