Praca w Holandii przez agencję

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Danko1966
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2022, 20:56

Praca w Holandii przez agencję

Post autor: Danko1966 »

Kto z was był w Holandii i tam pracował? Ja coraz częściej się zastanawiam nad wyjazdem, bo nie ukrywam, że przydałoby się trochę dorobić. Nie wiem tylko czy szukać ofert na własną rękę, czy znaleźć jakieś agencje pracy w Holandii. Niby z agencjami jest łatwiej załatwić transport i inne formalności, ale jak to jest w rzeczywistości? Macie jakieś doświadczenia?
Moron

Re: Praca w Holandii przez agencję

Post autor: Moron »

Polecam Folimpex jako pracodawcę - oferują stabilność i dobry klimat pracy. https://folimpex.com.pl/ To firma, która zatrudnia wiele osób na różnych stanowiskach, w tym w branży logistycznej, handlowej oraz administracyjnej
oryx

Re: Praca w Holandii przez agencję

Post autor: oryx »

Jeśli przez agencję to ja nie wiem jak to wygląda, ale jeśli ktoś chciałby bezpośrednio współpracować z firmą realizującą inwestycje budowlane to zerknijcie na ofertę https://mesoworks.com/ . Cały czas poszukiwani są spece od budowlanki do pracy w Holandii
Ramek

Re: Praca w Holandii przez agencję

Post autor: Ramek »

Francja to kraj o bogatej tradycji i kulturze, ale też specyficznych przepisach prawnych dotyczących pracy. Zanim zdecydujesz się na rozpoczęcie zatrudnienia u naszych zachodnich sąsiadów, warto zapoznać się z ich regulacjami. Serwis https://www.globelus.pl/francja-prawo-pracy stanowi kompendium wiedzy na temat francuskiego prawa pracy. Z pewnością przyda się każdemu, kto myśli o podjęciu pracy we Francji.
wartarzeka

Re: Praca w Holandii przez agencję

Post autor: wartarzeka »

Dobra agencja pośrednictwa pracy, załatwi naszym szybko pracę lub pracownika, zależy po której stronie rekrutacji się znajdujemy. Polecam zwracać uwagę na oferty i ogólnie trendy na rynku pracy, poza tym możemy liczyć na doświadczenie specjalistów z agencji https://leasingteam.pl/ , którzy wiedzą jak dobrze pozyskać odpowiedniego pracownika oraz na co zwracać uwagę już w samym procesie rekrutacyjnym.
ODPOWIEDZ