Regulacje BHP we firmie

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
paulina
Posty: 28
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:09

Regulacje BHP we firmie

Post autor: paulina »

Własna firma to duże przedsięwzięcie. Nie można jednak zapominać o istotnych przepisach, między innymi o BHP. Zachęcam do zapoznania się z tymi kwestiami na stronie https://sklep.techemznaki.pl/ewakuacja zobacz drzwi ewakuacyjne znak. Myślę, że to wiele ułatwi.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Mirra »

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w firmie to bardzo istotna kwestia, o którą należy zadbać od samego początku. Bezpiecznie powinno być nie tylko w samym budynku, ale również w otoczeniu firmy. Warto na przykład postarać się o progi zwalniające, takie jak na stronie https://www.maes.com.pl/kategoria/55/progi-zwalniajace, dzięki którym może Wam się udać zapobiec potrąceniom przez pojazdy.
Awatar użytkownika
Belinda33
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:27

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Belinda33 »

Pewnie, ze własna firma to jest przedsięwzięcie i to nie tylko w kontekście BHP ale w ogóle np chociażby takim jak umiejętnym zarządzaniu. Mi bardzo pomogła platforma https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza gdzie mam tyle możliwości jak np możliwość wystawianie wszystkich rodzajów faktur,
czy wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych, a także integrację z narzędziem do samodzielniej windykacji należności,
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: nadia »

Firma https://kursbhp.com/ też ma w swojej ofercie różne szkolenia, między innymi BHP i PPOŻ. W ofercie mają też kursy z zakresu pierwszej pomocy. Jeśli prowadzicie swoją firmę to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i zapoznajcie się bliżej z ofertą. Mam nadzieję, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: tencza »

Moim zdaniem, bardzo profesjonalną firmą, zajmującą się odpadami jest ta: https://forestodpady.pl/jak-wypelnic-no ... i-odpadow/. Znajdziecie w ich ofercie ważny wzór karty przekazania odpadu. Moim zdaniem warto zaznajomić się, z czym to się je :D. Polecam wam sprawdzić.
Awatar użytkownika
helkaa
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:26

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: helkaa »

Jak interesujesz się bezpieczeństwem higieny pracy w firmie to polecam Ci się zainteresować również stroną jaką jest https://blog-glovex.pl/ Gdzie znajdziesz bloga w pełni poświęconego tej tematyce. Jest to niezwykle wartościowy blog z którego wyniesiesz więcej wiedzy niż nawet z szkoleń.

lks lachy lachowice
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Placha »

Płyny do dezynfekcji, żele antybakteryjne, to teraz pierwszorzędna rzecz, w którą trzeba będzie zainwestować. Warto sobie sprawdzić tu firmę https://ozonatory.eu i ich propozycje, mają tu również ozonatory.

starocie kraków
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: maja29 »

Budując od podstaw swoją firmę, nie można zapomnieć o takich kwestiach jak bezpieczeństwo. Dlatego warto pamiętać o firmie http://s-guzik.pl , która oferuje różne innowacyjne zabezpieczenia przeciwpożarowe. Warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: octavia »

W ramach bezpieczeństwa dla waszej firmy, warto wiedzieć o inspektorach nadzoru cohrony radiologicznej https://cbrne-security.pl/wsparcie-nadz ... cznej.html . Warto sprawdzić funkcjonowanie waszych urządzeń, które mogłyby być źródełm promienowania jonizującego.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Mielka »

Może tu też zainteresują was propozycje od https://meridus.pl Jeżeli będziecie szukać odzieży roboczej, profesjonalnych butów roboczych, to w tym sklepie na pewno coś odpowiedniego znajdziecie.
Cześka

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Cześka »

Z pewnością w każdej firmie powinny istnieć odpowiednie procedury z zakresu bhp dostosowane do specyfiki działalności firmy. Do tego pracownikom na poszczególnych stanowiskach należy zapewnić odpowiednio dobraną odzież roboczą - https://www.bhp-gabi.pl/k1,odziez-robocza.html Taka odzież nie tylko będzie praktyczna i wygodna, ale również zadba o bezpieczeństwo pracowników w czasie wykonywania obowiązków, szczególnie na stanowiskach szczególnie narażonych.
batikować

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: batikować »

Ja akurat z tematyką BHP pierwszy raz spotkałem się tutaj https://blog-glovex.pl/ kiedy zaczynałem robić remont nowo kupionego mieszkania. Dowiedziałem się nie tylko co mogę a czego nie mogę robić ale dostałem garść porad które wykorzystałem podczas remontu. Polecam się zapoznać bo warto.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:17

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Lidia »

Bez wątpienia BHP jest bardzo ważną rzeczą. Pracownicy powinni przejść szkolenie wstępne jak i te okresowe. Teraz podczas pandemii jest to trochę utrudnione, więc możesz pomyśleć o szkoleniach online. Możesz sobie zobaczyć ofertę https://kursy-lingwista.eu/ , szkolenia u nich są przeprowadzane bardzo szczegółowo i na prawdę warto w nie zainwestować.
Lelów

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Lelów »

Chociaż niewiele osób sobie zdaje z tego sprawę, to regulacje BHP w firmach, to niesamowicie ważna kwestia. W każdej firmie powinien obowiązywać prosty i czytelny system informacji. Najważniejsza jest instrukcja postępowania w przypadku pożaru, ale obowiązkowo muszą też być tabliczki wskazujące drogę ewakuacyjną. Oczywiście tych regulacji jest znacznie więcej, dużo zależy też od tego, czym się firma zajmuje. Proponuję wejść na stronę EG System https://www.egsystem-sklep.pl gdzie nie tylko przeczytacie o niezbędnym wyposażeniu, ale również będziecie mogli zamówić akcesoria BHP, a oferta jest naprawdę bardzo szeroka.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:18

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Weronika »

Każda firma powinna być bezpieczna dla pracowników, dlatego inwestowanie w różne zabezpieczenia jest rozsądne. Jednym z niezbędnych elementów jest system sygnalizacji pożaru. Umożliwi on szybką ewakuację pracowników, bo już na wczesnym etapie pożaru wyczuwa zadymienie i informuje o tym. Takie systemy dostępne są u tego producenta https://fpi.com.pl/oferta/systemy-sygnalizacji-pozaru/ .
ppoż32

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: ppoż32 »

Polecam firmę usługi bhp śląsk produkują oni najwyższej jakości oznakowania. Jeśli potzrebujesz na specjalne zamowienie oznakowania to ta firmą zajmie się bez problemu takim specjalnym zamówieniem. Polecam bardzo każdemu bo wychodzą oni na przeciwko potrzebom klientów.
Marysia Gućko

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Marysia Gućko »

Każda firma powinna przestrzegać zasad bhp, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Natomiast pracownicy mogą upominać się od pracodawcy o pracownicze plany kapitałowe. Informacje na temat tego co to jest ppk i na jakich warunkach ono funkcjonuje, można poczytać na stronie https://generali-investments.pl/content ... racodawca . W naszej firmie większość pracowników chce korzystać z PPK.
miłkao

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: miłkao »

. . . . . . Muszę być w tym temacie na bieżąco, dziięki temu, że mam prenumeratę kiilku produktow dotyczących BHP w serwiisie Wiedza i praktyka latwiej mii śledzic zmiany w przepisach, mam tam zebrraną, uporządkowaną wiedzę . . . . . . . . . . . . . . .
Pawełł

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Pawełł »

Sporo tu wątków o ppoż. My montaż systemów ppoż zleciliśmy firmie Intelectro z Poznania https://systemypozarowe-24.pl/. Poznaliśmy tę firmę z polecenia od znajomych. I polecamy dalej bo warto. Dobre firmy warto polecać dalej, żeby każdy był zadowolony i nie żałował wyborów
kińdzio

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: kińdzio »

Jak masz w firmie do przeprowadzenia szkolenia BHP to polecam Ci się zainteresowac ofertą jaką przedstawia firma https://www.bhp-center.com.pl/poznan/ Znajdziesz tutaj najkorzystniejsze oraz bardzo zaawansowane szkolenia z zakresu BHP. Na pewno warto będzie się zainteresowac tą ofertą ponieważ BHP w pracy to podstawa podstaw.
Ptyś

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Ptyś »

Jako że, prowadzę swój własny magazyn, to muszę nieustannie dbać o bezpieczeństwo moich pracowników. Postanowiłem teraz zainwestować w jakieś porządne artykuły bhp. Na pierwszy ogień osłona twarzy bhp ponieważ to najbardziej wrażliwa część ciała. Znacie jakieś miejsca w sieci, w których mógłbym zakupić takie produkty?
Roman Ł.

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Roman Ł. »

Ptyś pisze: ↑18 maja 2021, 14:42 Znacie jakieś miejsca w sieci, w których mógłbym zakupić takie produkty?
W firmie korzystam z usług KOF Regard BHP Rzeszów również jeśli chodzi o odzież ochronną, mają duży wybór produktów certyfikowanych z bardzo dobrej jakości materiałów. Bezpieczeństwo pracowników powinno być priorytetem w zakładzie pracy.
arum

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: arum »

Priorytetem powinno być zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom poprzez odpowiednie środki. Konieczne jest również dostarczenie instrukcji dotyczącej postępowania w przypadku zagrożenia pożarem, aby każdy mógł wiedzieć jak należy postępować. Dlatego też instrukcja pożarowa to podstawa
Żagi

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Żagi »

Rzeczywiście są to niezwykle ważne opcje i ja jeszcze chcę dodać, ze także bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć również gdzie ewentualnie warto jest szukać tych sprawdzonych znaków BHP. Z tego co mi wiadomo to właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ bez najmniejszego problemu możemy je nabyć.
Gość

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Gość »

W BHP ważne też są znaki ostrzegawcze i informacyjne, drogowe. No i do nich nicrobase modułowe podstawy drogowe które utrzymają je w odpowiedniej pozycji. Takie podstawy są solidne i posłużą długo więc warto w nie zainwestować.

zabawy na mikołajki
buzek

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: buzek »

Jeśli chodzi o obiekty magazynowe, bezpieczeństwo przeciwpożarowe powinno być najwyższym priorytetem. Według mnie warto wziąć pod uwagę i wdrożyć dokument jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego aby zapobiec potencjalnym pożarom. Z tego co wiem, jest to wymóg i nie należy go pomijać. Trzymajmy się tematu i rozmawiajmy o tym dalej.
fretkaa

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: fretkaa »

Na pewno znajdziecie najróżnejsze artykuły też u firmy Protekt.pl - która oferuje produkty bezpieczeństwa najwyższej jakości. Znajdziecie tam szelki budowlane , liny, urządzenia do podnoszenia i opuszczania i różne inne. Dzięki nim praca na wysokościach przebiegnie sprawniej i niezawodniej.
Mania

Re: Regulacje BHP we firmie

Post autor: Mania »

Według mnie, jeśli interesują Cię drzwi i ścianki przeciwpożarowe, warto odwiedzić ten link: https://global-poz.pl/oferta/oddzieleni ... wpozarowe/ Znajdziesz tam szeroki wybór produktów, które pomogą w zabezpieczeniu Twojego budynku. Sprawdź, co mogą zaoferować
ODPOWIEDZ