Serwis drukarek i komputerów

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Serwis drukarek i komputerów

Post autor: kamka03 »

Mam problem logistyczny, bo ostatnio zwolnił się nasz informatyk. Szukam doraźnie zastępstwa na czas poszukiwania nowego specjalisty. Chodzi o serwisowanie naszych komputerów i drukarek. Natknęłam się w sieci na stronę https://www.copi-flex.pl/ i wydają się świadczyć usługi serwisu. Ktoś może korzystał z ich usług i może polecić?
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Serwis drukarek i komputerów

Post autor: niema »

Wiele rzeczy może się zepsuć przy pracy z komputerem. Przy laptopach mogą to być na przykład zewnętrzne zasilacze, albo też i zasilacze w komputerze mogą nawalić. Co wtedy możemy zrobić? A wezwać do pomocy firmę https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-zasilaczy-ups/ , która naprawi nam takie zasilacze ups w kilka chwil.
Awatar użytkownika
carolka
Posty: 36
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:19

Re: Serwis drukarek i komputerów

Post autor: carolka »

Ja ostatnio szukałąm serwisu Apple żeby naprawić swojego McBooka. Udalo mi się trafić na https://www.macforce.pl/ Oferta tego serwisu jest bardzo szeroka i przystępna cenowo. Zastanawiam się nad oddaniem tam też mojego starego iPada. Może jeszcze uda się go uratować.
julkaa

Re: Serwis drukarek i komputerów

Post autor: julkaa »

Sugeruję, że warto rozważyć skorzystanie z usług firmy, którą można znaleźć pod adresem: ttps://ngsolutions.pl/uslugi/outsourcing-it/ . W mojej opinii, ta firma oferuje atrakcyjne rozwiązania oraz wykazuje znaczące zaangażowanie w obsługę klientów.
ODPOWIEDZ