Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Post autor: Karis »

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat suplementu Mind Up, warto na niego postawić i jeśli tak to co myślicie o jego składzie oraz stosunku ceny. Z góry dzięki za informacje!
Awatar użytkownika
Norbert01
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:39

Re: Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Post autor: Norbert01 »

Zdecydowanie jestem za Mind Up i uważam, że to jedna z lepszych propozycji jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości suplementu który może pomóc Wam w poprawie pamięci, ale również koncentracji co jest bardzo ważne. Skład dokładnie możesz poznać zaglądając na ich stronę https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ŁukaszMM
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:24

Re: Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Post autor: ŁukaszMM »

W pełni podzielam opinie poprzednika i też wydaje mi się, że takie wsparcie warto mieć w zanadrzu szczególnie kiedy życie wymaga od nas dużej ilości spraw do załatwienia i to zarówno w strefie prywatnej, jak i biznesowej.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:39

Re: Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Post autor: AdamCz »

W takim razie i ja będę musiał się w niego zapatrzeć, ponieważ już niedługo czeka mnie intensywna nauka na studiach a bez odpowiedniego skupienia oraz poprawy zapamiętywania będzie na prawdę ciężko...
Awatar użytkownika
Quba88
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:55

Re: Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Post autor: Quba88 »

W pewnym wieku te problemy już intensywnie się nasilają, dlatego żeby do tego nie dopuścić to warto zwrócić uwagę na takie rozwiązania jak Mind Up https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html które dobrze wspierają procesy mózgowe i pozwalają w końcu na efektywną naukę oraz zapamiętywanie wszystkich spraw wokół.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Re: Suplement na lepsza pamięć - Mind Up

Post autor: Karis »

W takim razie dzięki za informacje :) Chętnie przetestuję i mam nadzieję, że będzie w stanie mi skutecznie pomóc w zakresie poprawy pamięci i koncentracji. Zobaczymy ostatecznie co z tego wyjdzie!
ODPOWIEDZ