Szkoła Europejska

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Szkoła Europejska

Post autor: Marko33 »

Co sądzicie o tym, by wysłać Wasze dzieci do nowej Szkoły Europejskiej? Moim zdaniem może być to bardzo ciekawą opcją, szczególnie w tak bardzo zglobalizowanym świecie. Jeśli się nad tym zastanawiacie, to powinniście zajrzeć do https://szkolaeuropejska.pl/ i samemu przekonać się o tym, jak możecie wykorzystać te możliwości.
Awatar użytkownika
nikola
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:43

Re: Szkoła Europejska

Post autor: nikola »

Szkoła musi zapewniać dziecku odpowiednie warunki do nauki. Rzeczywiście powstaje coraz więcej prywatnych i właśnie w takich placówkach są lepsi nauczyciele. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie nam przypadła do gustu i tutaj właśnie posłaliśmy dziecko. Uczy się ono w małej klasie, więc szybciej robi postępy.

walther p22 mods
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Mirra »

Jeśli szukacie dla siebie jakieś dobrej szkoły języków obcych, to polecam zapoznać się z ofertą szkoły językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać można się tam zapisać na kursy z wielu różnych języków, między innymi angielskiego, francuskiego, niemieckiego czy też włoskiego. Szkoła ta ma wielu zadowolonych uczniów i mnóstwo pozytywnych rekomendacji, więc sądzę, że warto :)
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Elegancx »

Mi bardzo zależało na języku angielskim, więc wybraliśmy Te Vizje. Też bardzo fajna szkoła, prywatna z warszawskiej ochoty. Też trzeba tu wybrać dodatkowy język. Jest to przyszłościowe myślenie. W aktualnej sytuacji super dają sobie radę, syn chętnie uczestniczy w zajęciach online, których ma całkiem sporo.
ODPOWIEDZ