Szkoła policealna

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Szkoła policealna

Post autor: Zocha »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Szkoła policealna

Post autor: kamka03 »

To prawda. Ale o edukacji trzeba zacząć myśleć dużo wcześniej. Ważna jest zarówno szkoła podstawowa, jak i gimnazjum czy liceum. Ale na szczęście są placówki, które mogą pochwalić się nauczaniem na wysokim poziomie i odpowiednim podejściem do ucznia. W Łodzi będzie to Szkoła Europejska https://szkolaeuropejska.pl/ oferująca m.in. nauczanie dwujęzykowe.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:30

Re: Szkoła policealna

Post autor: Tamka »

Czy osoby z Wrocławia mogłyby mi doradzić w temacie pokoje studenckie Wrocław czy akademika dla mojej siostry, która zaczyna studia w październiku?
Namierzyłyśmy fajny akademik z opcję wynajmu mikroapartamentów z własną łazienką. Ceny też są w porządku, miesięczna oplata za taki standard bardzo nam odpowiada.
Czy z Ołbina, gdzie jest akademik jest w porządku transport na Politechnikę?
Awatar użytkownika
wakacyjna45
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:46

Re: Szkoła policealna

Post autor: wakacyjna45 »

Niedługo rusza już rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 warto sprawdzić dobre licem i szkołę podstawową w Warszawie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie. Szkoła organizuje wkrótce dni otwarte, to doskonały moment żeby przyjrzeć się temu miejscu bliże. Podczas spotkania i nie tylko istnieje możliwość odbycia rozmowy z dyrektorem szkoły czy nauczycielami. Podczas takiego spotkania uzyskamy pomoc w oborze kierunku dalszej edukacji.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Szkoła policealna

Post autor: Mirra »

Myślę, że dodatkowo warto się też zapisywać na różne wartościowe kursy i szkolenia. Ciekawą ich ofertę ma na przykład firma szkoleniowa Kar Group, z którą możecie zapoznać się na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/. Polecam, naprawdę warto ;)
lolkana

Re: Szkoła policealna

Post autor: lolkana »

dla mnie świetnym wyborem była szkoła policealna, nawet nie spodziewałam się, że tak bardzo polubię zajęcia, skończyłam kosmetyczkę i teraz zajmuję się manicure i pedicure, polecam wszystkim, którzy chcą zmienić zawód lub się podszkolić, wybór kierunków jest naprawdę duży.

kaliska nadleśnictwo
ODPOWIEDZ