Własny gabinet stomatologiczny

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
gość

Własny gabinet stomatologiczny

Post autor: gość »

Witajcie, właśnie rozwijam swój własny biznes i muszę powiedzieć, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Zastanawiam się obecnie nad dobrym wyposażeniem poczekalni dla swoich klientów. Wiadomo, że czasem ktoś się spóźni czy wizyta się przedłuży. A chce żeby klienci właśnie mieli wygodne miejsce gdzie będą czekać na wizytę.
mirusiński

Re: Własny gabinet stomatologiczny

Post autor: mirusiński »

Ja poczekalnię w swoim gabinecie doposażyłem w sklepie https://dominova.com.pl/lawki-do-poczekalni . Wybór duży, markowych siedzisk, więc o jakość można być spokojnym. Od klasyki po styl nowoczesny, także i tu można się swobodnie dopasować ;) Wiem, że klienci bardzo szybko sobie wyrabiają zdanie, także dbam o to żeby u mnie byli w pełni zadowoleni.
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: Własny gabinet stomatologiczny

Post autor: Despi465 »

Musi być on odpowiednio wyposażony, aby można było wykonać podstawowe czynności i zachęcić potencjalnych pacjentów do wizyty w Twoim gabinecie. Warto też mieć program do gabinetu stomatologicznego, który ułatwi Ci prowadzenie go i zapis pacjentów na wizyty.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Własny gabinet stomatologiczny

Post autor: Dragon »

Własny gabinet powinien być przede wszystkim jak najlepiej wyposażony. Poszczególne rzeczy oferuje sprawdzony sklep stomatologiczny, w którym można znaleźć wszystko co niezbędne. My korzystamy z jego oferty dosyć często, bo zależy nam na tym, żeby wszystko było jak najnowsze.
Poluś123

Re: Własny gabinet stomatologiczny

Post autor: Poluś123 »

Jestem dumna z tego, że prowadzę własny gabinet lekarski i mimo tego, że kocham swoją pracę, najtrudniej jest mi prowadzić i przechowywać dokumentację medyczną pacjentów. Kuszącym rozwiązaniem wydaje mi się być dokumentacja medyczna elektroniczna. Myślicie, że to rozwiąże moje problemy?
ODPOWIEDZ