Wybór ślubnych zaproszeń

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
tęczuś
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:52

Wybór ślubnych zaproszeń

Post autor: tęczuś »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty
Awatar użytkownika
Tolka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:50

Re: Wybór ślubnych zaproszeń

Post autor: Tolka »

To już każdego sprawa indywidualna ale jak lubisz taką powtarzalność to czemu nie. A znacie firmę ze strony https://farrowdesign.pl/ bo widzę, że mają duży wybór i fajne te zaproszenia na ślub. Mam co prawda swój motyw, który chciałabym wykorzystać ale myślę, że to akurat nie będzie problem i dogadam się z nimi żeby na głównej stronie właśnie mój zamieścić. Myślicie, że tak w ogóle można?
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Wybór ślubnych zaproszeń

Post autor: Mirra »

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne i oryginalne zaproszenia ślubne w sklepie internetowym Happenings.pl. Ogólnie warto się tam rozejrzeć przed ślubem, bo oprócz zaproszeń znaleźć tam można sporo gadżetów i dekoracji na taką okazję ;)
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Wybór ślubnych zaproszeń

Post autor: Placha »

Niby mała rzecz, a wszystko na weselu ma znaczenie;) Doskonale coś o tym wiem. Tu myślę, że drewniana fotobudka od http://fotobudazwooda.pl także powinna wam się spodobać.
ODPOWIEDZ