Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Krzyś55

Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Krzyś55 »

Szukam sprawdzonego dostawy wyposażenia gastronomicznego do pizzerii. Potrzebujemy przede wszystkim wysokiej jakości, profesjonalnego wsparcia, ale i terminowości realizacji. Możecie nam pomóc w tym zakresie i też z kim wy w tym zakresie współpracujecie? Dzięki z góry!
Rołek

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Rołek »

Szukając naprawdę dobrej jakości mebli i wyposażenia do kuchni to na pewno warto tutaj sprawdzić hurtownię Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, odpowiednie doświadczenie, ale i rozbudowaną ofertę sprzętu od drobnicy, aż po naprawdę wysoki standard przy zmywarkach, czy trzonach kuchennych. Dla mnie mega!
Kołek

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Kołek »

Na pewno warto tutaj poświęcić trochę więcej uwagi i zwrócić uwagę jednak na hurtownię Invest Horeca i wszystko poszło sprawnie, a do tego bez problemów odnośnie zakresu cen i podejścia obsługi. Zamawialiśmy u nich zarówno gofrownice, frytownice, grille elektryczne itd. Poszło sprawnie, nie mamy podstaw do narzekań.
Krzyś55

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Krzyś55 »

Kołek pisze: ↑15 cze 2021, 21:52 Na pewno warto tutaj poświęcić trochę więcej uwagi i zwrócić uwagę jednak na hurtownię Invest Horeca i wszystko poszło sprawnie, a do tego bez problemów odnośnie zakresu cen i podejścia obsługi. Zamawialiśmy u nich zarówno gofrownice, frytownice, grille elektryczne itd. Poszło sprawnie, nie mamy podstaw do narzekań.
O proszę dobrze wiedzieć! Na pewno sprawdzę, bo jednak wolelibyśmy trafić na prawdziwych specjalistów do długiej współpracy, żeby w razie potrzeby jednak wiedzieć do kogo się szybko odezwać.
Myśka

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Myśka »

Wiesz co my akurat wyposażaliśmy naszą restaurację w invest Horeca zamawialiśmy także dobry sprzęt, jak kuchnia indukcyjna z szafką PCI - 98 ET RM GASTRO 00001017 PCI - 98 ET Ceny przystępne, obsługa profesjonalna i do tego terminowa realizacja. Wszystko tak jak być powinno, pewnie jeszcze nie jedne zakupy u nich przed nami.
Sławomir

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Sławomir »

Kuchnia jest miejsce, w którym spędzam wiele wolnego czasu, poniewaz uwielbiam gotować i sprawiać przyjemność moim gościom. W przypadku wyposażenia kuchennego korzystam z pewnego sklepu internetowego, w którym znajdziecie najróżniejsze akcesoria kuchenne, w tym naczynia z kamionki sklep internetowy ;.
ODPOWIEDZ