Zaproszenia ślubne

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Zaproszenia ślubne

Post autor: Zocha »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: niema »

Jeśli o mnie chodzi, to powiedziałabym, żebyście w FarrowDesign zaproszenia ślubne obejrzeli. Moja znajoma kupiła tam zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl i jest zadowolona. Mówi, że tak ładnych nigdzie indziej nie widziała, a ważne jest też to, że nie są one wcale drogie, jak na wyrób ręczny.
Awatar użytkownika
Niepny861
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 16:19

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Niepny861 »

To jest jeden z tych przydatnych wątków. Będę tutaj zaglądał często.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Mirra »

Ja zaproszenia na różne okazje zawsze zamawiam przez internet, ponieważ uważam, że sklepy internetowe mają o wiele lepszy większy wybór w porównaniu ze stacjonarnymi. Ostatnio na przykład kupowałam zaproszenia w sklepie Happenings.pl i byłam bardzo zadowolona ;)
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: maja29 »

Moja siostra kupowała zaproszenia tutaj https://farrowdesign.pl . Na prawdę na każdy zrobiły ogromne wrażenie, bo były dobrze wykonane, stylowe, miały w sobie klasę. Dlatego ja teraz na będę zamawiać zaproszenia na komunię też. Ogromnym plusem jest to, że są one całkowicie gotowe, czyli są spersonalizowane.
ODPOWIEDZ