Zaproszenia ślubne

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Zaproszenia ślubne

Post autor: Zocha »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.

kamerę cyfrową vordon
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: niema »

Jeśli o mnie chodzi, to powiedziałabym, żebyście w FarrowDesign zaproszenia ślubne obejrzeli. Moja znajoma kupiła tam zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl i jest zadowolona. Mówi, że tak ładnych nigdzie indziej nie widziała, a ważne jest też to, że nie są one wcale drogie, jak na wyrób ręczny.
Awatar użytkownika
Niepny861
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2019, 16:19

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Niepny861 »

To jest jeden z tych przydatnych wątków. Będę tutaj zaglądał często.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Mirra »

Ja zaproszenia na różne okazje zawsze zamawiam przez internet, ponieważ uważam, że sklepy internetowe mają o wiele lepszy większy wybór w porównaniu ze stacjonarnymi. Ostatnio na przykład kupowałam zaproszenia w sklepie Happenings.pl i byłam bardzo zadowolona ;)
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: maja29 »

Moja siostra kupowała zaproszenia tutaj https://farrowdesign.pl . Na prawdę na każdy zrobiły ogromne wrażenie, bo były dobrze wykonane, stylowe, miały w sobie klasę. Dlatego ja teraz na będę zamawiać zaproszenia na komunię też. Ogromnym plusem jest to, że są one całkowicie gotowe, czyli są spersonalizowane.
ODPOWIEDZ