Zarabianie w domu

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Zarabianie w domu

Post autor: Zocha »

Zauważyłam, że ostatnio praca przez internet stała się bardzo popularna. Nie ma się co dziwić bo siedząc w domu, można naprawde wiele zarobić. Pewnie interesuje Cię https://make-cash.pl/ jak zarabiać przez internet .Gdy bliżej zapoznasz się z tematem zobaczysz jak łatwo można w taki sposób zarobić.
Awatar użytkownika
Pola01
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2019, 22:37

Re: Zarabianie w domu

Post autor: Pola01 »

Według mnie taka praca to niestety ale nie jest rozwiązanie przyszłościowe, bo nie wiąże się z żadną umową ani świadczeniami socjalnymi. Lepiej jest poszukać sobie prawdziwej pracy na umowę albo zlecenie, żeby jednak inwestować również w swoją emeryturę. Jak nie możecie znaleźć pracy w kraju, to zawsze można wyjechać za granicę i pracować jako opiekun osób starszych (np. opieka dla osób starszych niemcy). W trakcie takiej pracy zyskujecie także zapenieni opieki zdrowotnej w Niemczech oraz bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Według mnie to jest bardzo korzystna i wartościowa oferta i warto rozważyć taki wyjazd żeby sobie nieco polepszyć warunki życiowe.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Zarabianie w domu

Post autor: Mirra »

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym sposobem na dodatkowy zarobek jest wyjazd do pracy za granicę. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach znalezienie takiej pracy to żaden problem. Wystarczy wejść np na stronę internetową https://pl.europa.jobs/, na której znajdziecie mnóstwo ciekawych ofert zatrudnienia z różnych krajów europejskich, zarówno dla mężczyzn, jaki dla kobiet. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Zarabianie w domu

Post autor: Elegancx »

Trzeba szukać jak najwygodniejszych form zarabiania, życie ma się przecież jedno, trzeba się cenić;) Tu całkiem ciekawą opcją będzie zarabianie przez inwestowanie. Jeśli macie już jakiś kapitał początkowy to nie ma co się zastanawiać - idźcie w kierunku nieruchomości. Takie inwestycje są chyba najpewniejsze i gwarantują zysk. Zainteresujcie się warsztatami z takiego inwestowania https://wiwn.pl/ Tu trzeba mieć odpowiednią wiedzę.
Awatar użytkownika
ci_bielsko
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:22

Re: Zarabianie w domu

Post autor: ci_bielsko »

Internet jest pełny tego typu rzeczy. Spróbuj czegoś konkretnego poszukać.
Miłość to robota nierobów.
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Zarabianie w domu

Post autor: octavia »

Teraz bardzo dużo możemy znaleźć wszelkiego rodzaju prace, nawet wykonywane zdanie. Nawet taka forma pracy stała się teraz modna. Jeżeli chodzi o mnie też chciałabym znaleźć coś takiego do domu. Nie wiem czy jednak czy coś się znajdzie odpowiedniego... Póki co jednak przeglądam różne ogłoszenia to tu, to tam. Teraz planuje przejrzeć sobie oferty https://clixs.pl/ , bo są tam darmowe ogłoszenia. Może tam znajdę coś dla siebie.
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Zarabianie w domu

Post autor: tulinka »

Czasem ciężko trafić na taka ofertę pracy :) ale myślę że warto szukać tam gdzie sa też darmowe strony z ogłoszeniami gdzie można też dodać swoje ogłoszenie że szukamy takiej pracy. Może w ten sposób szybciej coś znajdziemy. A jak to wiadomo, gdy odpowiadamy na ogłoszenia, czasem się ktoś odezwie albo i nie.
Awatar użytkownika
teta
Posty: 51
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Re: Zarabianie w domu

Post autor: teta »

Teraz wiele osób decyduje się na pracę w domu. Jest to niezwykle wygodne dla pracodawców oraz pracowników. Tutaj BIALYSTOK.GEOPRACA.pl macie sporo różnych propozycji. Warto je przejrzeć, aby znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Ważne bowiem jest to, aby wysyłać swoje cv tylko w odpowiedzi na oferty, które nam naprawdę odpowiadają.
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 62
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Zarabianie w domu

Post autor: hiderus »

Myślę, że w domu to kokosów się nie dorobisz, lepiej pomyśleć o znalezieniu normalnej pracy. I w tym celu polecam przeglądać ogłoszenia dostępne na portalu - https://medbra.in/ , można tu znaleźć wiele ofert dla osób związanych z branżą medyczną
Żubrek

Re: Zarabianie w domu

Post autor: Żubrek »

Wciąż się zastanawiam, czy to faktycznie przynosi pieniądze. I też widzę rosnące zainteresowanie inwestycjami internetowymi. Od pewnego czasu również szukam informacji na ten temat i trafiam na takie serwisy https://bino24.pl/, można tam znaleźć już szczegółowe informacje na temat określonego problemu https://bino24.pl/6-sprawdzonych-sposob ... -internet/. Ale wciąż sprawa dla mnie jest skomplikowana i mało realna... A jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Zarabianie w domu

Post autor: Montemari »

Wśród ofert pracy w internecie coraz więcej jest tych na pracę zdalną, można i tak znaleźć coś dla siebie tak myślę. Ja zamierzam spróbować, ciekawi mnie to jak się pracuje 100% zdalnie. Przeglądam na razie oferty ze strony https://kielce.geopraca.pl/oferty-pracy ... okrzyskie/ i jak coś fajnego znajdzie się w świętokrzyskim to i tak spróbuje.
ODPOWIEDZ