Adwokat od prawa spadkowego

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
leontyna82
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 22:32

Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: leontyna82 »

Hej forumowicze. Poszukuję dobrego i doświadczonego adwokata od prawa spadkowego. Konkretnie chodzi o stwierdzenie nabycia spadku w Łodzi.Czy ktoś z was konsultował się może ze specjalistą w tej dziedzinie? Polecacie kogoś konkretnego? Co prawda mam już pewne namiary, ale wciąż nie zaszkodzi dopytać.
Żonkil

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: Żonkil »

Sąsiadka korzystała z usług kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Nie znam super szczegółów, ale wiem że jest mega zadowolona. Wiem ze spadek został jej przyznany a o to jej chodziło. Ta kancelaria jest z Łodzi wiec proszę sobie tam zadzwonić. Pozdrawiam
żuku

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: żuku »

Jeżeli szukacie dobrej kancelarii, ponieważ chcielibyście odzyskać swoje środki, to możecie to zrobić klikając tutaj: spadek adwokat lublin - pod pomnikiem znajdziecie świetnego adwokata, który prowadzi tego typu sprawy. Moim zdaniem to odpowiednia kancelaria, do rozwiązania tego typu sporów.
żuku

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: żuku »

Jeżeli szukacie dobrej kancelarii, ponieważ chcielibyście odzyskać swoje środki, to możecie to zrobić klikając tutaj: viewtopic.php?f=11&t=2455&p=13090#p13090 - pod tym linkiem, znajdziecie świetnego adwokata, który prowadzi tego typu sprawy. Moim zdaniem to odpowiednia kancelaria, do rozwiązania tego typu sporów.
pęciak

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: pęciak »

Dobry adwokat czy prawnik to podstawa, bez tego ani rusz przy sprawach sądowych. Ja polecam korzystać z usług takich kancelarii jak https://gajda-adwokat.pl/ - naprawdę godni zaufania i można im powierzyć swoje sprawy i mieć pewność że dadzą z siebie 110%
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: manty »

Z takimi sprawami świetnie sobie radzi adwokat Łukasz Węgłowski ze Szczecina. Ma wiedzę, doświadczenie i bardzo indywidualnie podchodzi do każdej prowadzonej sprawy. Szczerze polecam pana Łukasza, mi bardzo pomógł też w trudnej sprawie spadkowej. Tym bardziej, że czasem spadek to więcej kłopotów niż radości.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: olka »

Ja po otrzymaniu spadku dostałam wiele antyków. Okazało się, że są to przedmioty kolekcjonerskie wycena online i mogę nieźle zarobić na ich sprzedaży. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale jest taka strona https://valuepedia.co/pl/items/category ... 4.17596598 dzięki której, wszystko jest możliwe.
Bronisław

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: Bronisław »

Jeśli macie problem z podziałem majątku to warto znaleźć do pomocy profesjonalnego i doświadczonego prawnika. Właśnie takiego specjalistę można wynająć w kancelarii adwokackiej https://bacherkancelaria.pl/. Ta kancelaria zapewnia tylko najlepszych specjalistów.
____________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: kamka03 »

Wiem, że sprawy spadkowe mogą się ciągnąć latami, a nie zawsze rozwiązanie będzie korzystne dla nas. Dlatego niezbędna jest pomoc sprawdzonego mecenasa. Ze swojej strony mogę polecić http://www.mindykowski.pl/ . Ma dużą wiedzę, pomoże przy okazji spadków, testamentów itp. Mi pomógł i nie muszę spłacać długów swoich dziadków.
Bartłomiej

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: Bartłomiej »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu - alimenty Wrocław . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
slonce

Re: Adwokat od prawa spadkowego

Post autor: slonce »

Jeśli potrzebujesz pomocy adwokata, warto zwrócić uwagę tutaj Kancelaria adwokacka Opoczno na obszerne doświadczenie w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym oraz w niemieckim prawie karnym i rodzinnym. Kancelaria adwokacka Opoczno działa na rynku już jakiś czas, więc maja doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów. Skontaktuj się z nimi osobiście, a poznasz więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ