prawo spadkowe

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Godfryd_60
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2023, 1:37

prawo spadkowe

Post autor: Godfryd_60 »

Jakich znacie adwokatów, którzy dobrze prowadzą sprawy spadkowe Łódź? Będę musiał umówić się na konsultację z jednym specjalistą i chciałbym dobrze wybrać, dlatego przyda mi się wasza rada. Jakim aspektom w ofercie polecacie się przyjrzeć? Jeśli macie jakieś wskazówki dla mnie, to bardzo chętnie je przeczytam, żeby odpowiednio wybrać prawnika, dzięki!

sofa rita
meli9393

Re: prawo spadkowe

Post autor: meli9393 »

Kancelaria https://kancelariamcm.pl/ oferuje pomoc adwokata, radcy prawnego i to w różnych zakresach prawnych. Myślę, że możecie zerknąć sobie na stronę, aby sprawdzić, co konkretnie mają w swojej ofercie. Myślę, że to dobra propozycja. Wszystko sobie sprawdźcie!
grudkaa

Re: prawo spadkowe

Post autor: grudkaa »

Majątki to tak naprawdę spory problem, zwykle prowadzą do kłótni i innych takich. Dlatego jednak sobie to wszystko jakoś oceniam i sprawdzam, żeby u nas nie było tego rodzaju problemów. I w razie czego pomoże mi na pewno kancelaria prawna bielsko , a kto wie, co będzie dalej? Nie mam pewności, dlatego liczę na to, co ma być dla mnie fajne.
ODPOWIEDZ