rozwód pomoc prawna Gdańsk

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Tęcza

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Tęcza »

Cześć.
Mam nadzieje, że ktoś z was będzie mógł mi pomóc, mianowicie, potrzebuję namiaru na sprawdzoną kancelarię z Gdańska, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Znacie może takie miejsce? Pilnie potrzebuję się z nimi skontaktować.
kawałek

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kawałek »

Najlepiej poszukaj opinii na temat odpowiedniej kancelarii na terenie Twojego miasta. Znajdziesz ich mnóstwo, bo w sieci sporo osób porusza tego typu temat. Jeśli jest dla Ciebie istotna cena, to po prostu obdzwoń kancelarie, które cię interesują i podpytaj, jak to wygląda cenowo.

adm łódź śródmieście
Słoń

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Słoń »

Zgadzam się, że najważniejsze to znalezienie odpowiedniego miejsca, którym będziesz mogła liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie sprawy. Dobry mecenas, będzie w stanie odpowiednio ci doradzić, a na sali sądowej, będzie korzystał ze swojej nabytej wiedzy i doświadczenia.
Miśko

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Miśko »

Sam rozwód na pewno nie jest łatwą sprawą i ja jestem zdania, że jak najbardziej taka wiedza na temat rozwodów oraz argumentów jakie są nam potrzebne do sprawy jest niezwykle ważna. Bardzo ciekawie na stronie https://www.twojecentrum.pl/argumenty-d ... dowej.html właśnie ten temat został poruszony i myślę, że jak najbardziej warto jest się z nim zapoznać.
Grażynka22

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Grażynka22 »

Sama niedawno przechodziłam przez rozwód i uwierzcie mi, teraz czuję się wspaniale. W końcu mogę poświęcić czas na swoje pasje i hobby, na co wcześniej brakowało mi czasu. Jestem bardzo wdzięczna kancelarii http://www.mindykowski.pl/ którzy pomogli mi przez to wszystko przejść. Z ich pomocą udało mi się wyrwać z objęć toksycznego partnera. Zgłoście się do nich, a na pewno nie będziecie żałować.
Bażant

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Bażant »

W przypadku, gdy jedno z małżonków jest ciężko chore psychicznie i nie może w pełni zrozumieć konsekwencji rozwodu, sąd może odmówić orzeczenia rozwodu. Sąd uwzględnia zdolność do świadomego podejmowania decyzji. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie https://kobietydlakobiety.pl/kiedy-sad- ... e-rozwodu/ i sąd uwzględnia zdolności psychiczne małżonków w procesie orzekania.
ODPOWIEDZ