skąd dobry adwokat?

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Leo_65
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2023, 9:18

skąd dobry adwokat?

Post autor: Leo_65 »

Cześć wszystkim! Gdzie znaleźć dobrego adwokata? Zwłaszcza interesuje mnie adwokat specjalizujący się w sprawach spadkowych Łódź.
Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Przeszukałem już wiele stron internetowych, ale nadal nie mogę znaleźć odpowiedniego adwokata. Wiem, że to ważna decyzja, więc chciałbym mieć pewność, że wybiorę odpowiednią osobę.
Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii, bardzo proszę o pomoc. ;)
vikaa

Re: skąd dobry adwokat?

Post autor: vikaa »

Jak dobrze pamiętam, to jakiś czas temu moim znajomi korzystali właśnie z usług Białystok adwokat i są naprawdę zadowoleni. Ta kancelaria wszystkim zajęła się kompleksowo, bo nie tylko doradzała na każdym roku - co i jak? Ale również sporządziła odpowiednie dokumenty itd.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 354
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: skąd dobry adwokat?

Post autor: tencza »

Muszę przyznać, że szukam doświadczonej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie gospodarczym. Moja znajoma powiedziała mi, że na stronie http://www.kancelariamm.pl/ znalazła pomoc w wielu kwestiach prawnych. Muszę spróbować się z nimi skontaktować, ponieważ potrzebuję pomocy.
pirat

Re: skąd dobry adwokat?

Post autor: pirat »

Problemy w związku z postępowaniem karnym w Niemczech to nie koniec świata. Na tej stronie internetowej https://www.aberlinus.eu/ znajdziecie odpowiedniego prawnika. Jeśli czeka was sprawa karna Niemcy, to uważam, że odpowiednim rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług doświadczonego prawnika.
ODPOWIEDZ