spłacanie kredytu we frankach

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Sofroniusz1985
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2023, 13:09

spłacanie kredytu we frankach

Post autor: Sofroniusz1985 »

Cześć wam, szukam porady w sprawie spłacania kredytu we frankach. Mam kredyt we frankach szwajcarskich i chciałbym się dowiedzieć, jakie są moje możliwości. Wiem, że wiele osób ma problemy z kredytami frankowymi, więc chciałbym się dowiedzieć, jakie są moje opcje.
Kurs franka wzrósł, co sprawiło, że moje raty stały się bardzo wysokie. Próbowałem skontaktować się z bankiem, ale nie otrzymałem żadnej pomocy. Wiem, że wiele osób ma podobny problem, więc chciałbym się dowiedzieć, jakie są moje możliwości. Może znacie specjalistów od kredytów frankowych w Zielonej Górze?
Bardzo bym prosił o jakieś porady lub wskazówki. Dziękuję za wszelką pomoc.
Kobi4

Re: spłacanie kredytu we frankach

Post autor: Kobi4 »

Kredyty hipoteczne we frankach to temat, który wciąż budzi wiele emocji. Przewalutowanie kredytu może być jednym z rozwiązań, które warto rozważyć. Warto przeczytać artykuł na temat przewalutowania . Więcej informacji znajdziemy tutaj: https://krakow.dlawas.info/biznes/czy-w ... id,21987,a
booghda

Re: spłacanie kredytu we frankach

Post autor: booghda »

Jeżeli zmagasz się z kredytem frankowym, przewalutowanie go na polskie złotówki może wydawać się kuszącą opcją - https://krakow.dlawas.info/biznes/czy-w ... id,21987,a . W 2024 roku wiele osób rozważa tę możliwość, licząc na stabilniejsze raty i lepsze warunki spłaty. Warto jednak wiedzieć, że przewalutowanie odbywa się według aktualnego kursu franka, co może wpłynąć na wysokość rat. Kluczowe jest przeanalizowanie swojej sytuacji finansowej oraz umowy kredytowej. Konsultacja z prawnikiem, który ma doświadczenie w sprawach kredytów frankowych, pomoże ocenić, czy przewalutowanie jest korzystne, czy może lepszym rozwiązaniem będzie walka o unieważnienie kredytu.
ODPOWIEDZ