gdzie na terapię?

Jak radzić sobie z problemami? Czy musisz radzić sobie sam? Gdzie szukać wsparcia? Pomagamy, podpowiadamy, rozmawiamy.
Awatar użytkownika
Marlena-82
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2023, 7:03

gdzie na terapię?

Post autor: Marlena-82 »

Hej wam! Potrzebowałabym pomocy w znalezieniu odpowiedniej terapii dla siebie. Ostatnio zauważyłam, że mam problemy z radzeniem sobie ze stresem i emocjami, dlatego postanowiłam zacząć terapię. Szukam czegoś, co pomoże mi zrozumieć siebie i nauczyć się lepiej radzić sobie z trudnościami. Zależy mi na terapii indywidualnej Łódź, ponieważ mieszkam w tym mieście i chciałabym mieć możliwość spotykania się z terapeutą osobiście. Macie dla mnie jakieś propozycje? :)
Gość

Re: gdzie na terapię?

Post autor: Gość »

Hej, Jeśli szukasz psychologa lub psychoterapeuty w Łodzi to polecam Ci sprawdzić informacje o dostępnych specjalistach na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psyc ... z-c6093133 Obecnie większość gabinetów oferuje usługi zarówno w tradycyjnej stacjonarnej formie jak i online.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:48

Re: gdzie na terapię?

Post autor: paniola »

Jeśli czujecie ,że coś się dzieje z waszym związkiem, z dzieckiem czy w pracy ... i nie potraficie sami rozwiązać tego problemy należy rozważyć wizytę u specjalisty psychologa. Jedna z lepszych placówek tego typu w Warszawie - a mianowicie centrum psychologiczne Warszawa Good Life Zz pewnością Wam pomoże. Tam znajdziecie specjalistów dedykowanych dzieciom i parom.
polaa

Re: gdzie na terapię?

Post autor: polaa »

Na https://www.pracowniakreska.com/psychol ... cy-poznan/ wyczytałam, że psychologowie zajmują się również poradami rodzicielskimi. I powiem szczerze, że mam nadzieję, że na takiej poradzie dowiemy się jak podejść do rozwiązania naszych rodzinnych problemów wychowawczych. Ktoś z was korzystał może z takiej porady?
ODPOWIEDZ