psycholog dla dziecka - jak wybrać?

Jak radzić sobie z problemami? Czy musisz radzić sobie sam? Gdzie szukać wsparcia? Pomagamy, podpowiadamy, rozmawiamy.
Awatar użytkownika
Delinda_75
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2023, 13:50

psycholog dla dziecka - jak wybrać?

Post autor: Delinda_75 »

Cześć wszystkim! Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i ostatnio zaczęłam zauważać, że moje dziecko ma problemy emocjonalne. Postanowiłam więc poszukać pomocy u psychologa dziecięcego w Łodzi. Jednak nie jest to łatwe zadanie, ponieważ chcę znaleźć specjalistę, który będzie odpowiedni dla mojego dziecka. Macie może dla mnie jakieś propozycje? Dziękuję i życzę wszystkim udanego dnia!
kocik

Re: psycholog dla dziecka - jak wybrać?

Post autor: kocik »

Myślę, że warszawa terapia dla par może być doskonałą opcją dla osób, które chcą poprawić jakość swojego związku i budować zdrowe, satysfakcjonujące relacje. Warszawscy terapeuci dla par oferują wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów, poprawie komunikacji oraz budowaniu więzi emocjonalnej. Skorzystanie z terapii dla par może przynieść korzyści zarówno dla indywidualnych partnerów, jak i dla samego związku.
fredi

Re: psycholog dla dziecka - jak wybrać?

Post autor: fredi »

Zespół z Centrum psychoterapii https://passion4life.pl/uslugi/ z pewnością pomoże wam w psychoterapii czy treningu asertywności. Warto zwrócić się do nich o pomoc, gdyż posiadają wielu specjalistów, którzy umożliwią powrót do normalnego życia i funkcjonowania.
ODPOWIEDZ