Psychoterapia małżeńska

Jak radzić sobie z problemami? Czy musisz radzić sobie sam? Gdzie szukać wsparcia? Pomagamy, podpowiadamy, rozmawiamy.
Awatar użytkownika
Benedykta
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 6:51

Psychoterapia małżeńska

Post autor: Benedykta »

Cześć wszystkim. Gdzie w Łodzi waszym zdaniem warto zapisać się na psychoterapię małżeńską? Możecie polecić mi zaufanego terapeutę? Udało mi się namówić męża, a czuję, że to nasza jedyna szansa.
Awatar użytkownika
kwietosław63
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 5:33

Re: Psychoterapia małżeńska

Post autor: kwietosław63 »

Ja z żoną wybrałem się do poradni poradniasalomon.pl i oboje uważamy, że to był najlepszy wybór. W tej poradni nie tylko uzyskaliśmy fachową pomoc, ale też wsparcie i pełne zrozumienie. Przyjmują tam specjaliści, którzy dbają o dobro pacjentów.
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Psychoterapia małżeńska

Post autor: lemonka »

I my z mężem mamy za sobą tego typu terapię... nie było lekko i łatwo ale wiem jedno - było warto :) korzystaliśmy z pomocy specjalistów z poradni Rymkiewicz System z Wrocławia ( ale pomagają też online). bardzo nam pomogli poukładać sobie wszystko na nowo. nie obeszlo sie oczywiscie bez trudnych rozmow i wielu wylanych lez ale dzieki temu spojrtzelismy na siebie nawzajem na nowo i teraz juz z perspektywy czasu moge stwierdzic, ze zakochalismy sie w sobie na nowo :)
ODPOWIEDZ