odszkodowanie za opóźniony lot

Dokąd na wakacje? Co zabrać, gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie pojechać.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:47

odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Kornelia »

Wybierałam się w październiku na wczasy do Turcji. Dzień przed wylotem dostałam informację, że samolot zmienił godzinę wylotu. Pomyślałam, że to chyba jakiś żart, przecież im później wylecę tym więcej tracę z wczasów. Ja zawsze jak lwica walczę, więc i tym razem uświadomiłam się w kwestii odszkodowania dzięki temu artykułowi: https://do600euro.pl/zmiana-godzin-wylo ... kodowaniu/ .
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: kozi44 »

W kwestii odszkodowań moim zdaniem trzeba zawsze walczyć o jak najwyższą wypłatę. Ubezpieczyciele z reguły te kwoty zaniżaja, ale takie kancelarie jak ta https://wieksze-odszkodowanie.pl/ pomagają skutecznie w dochodzeniu swoich praw i te sumy zwiekszają nawet kilkukrotnie
Awatar użytkownika
Andrzey
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2020, 21:26

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Andrzey »

Trudno się z tym nie zgodzić moi mili.
Awatar użytkownika
GosiaBakus
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2020, 20:24

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: GosiaBakus »

Wybierając się na wycieczkę możemy liczyć jedynie na to, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Rzeczywistość pokazuje często coś zupełnie odwrotnego. Dlatego też trzeba mieć przede wszystkim wykupiony pakiet ubezpieczenia na sam wyjazd. Co raz częściej też problemy zdarzają się z samymi przewoźnikami ponieważ linie lotnicze mają mnóstwo klientów do obsłużenia. Takie sytuacje jak opóźniony lot mają miejsce na porządku dziennym. Trochę słabiej jak okaże się, że nasz lot został odwołany. Z naszego punktu widzenia to zapłacilismy za wykonanie usługi w podanym wcześniej terminie, a nie doszła ona do skutku. Najlepszym wyjściem będzie poszukać informacji co robić. Artkuły branżowe o liniach norwegian air shuttle odszkodowanie jak zdobyć - https://delayfix.com/linia-lotnicza/norwegian-dy otworzą nam oczy na wszystkie możliwości. Trzeba walczyć o swoje pieniądze bo linie lotnicze same z siebie nie będą skore do wypłaty czegokolwiek.
ODPOWIEDZ