Depilacja Warszawa

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
alojza1993
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 17:02

Depilacja Warszawa

Post autor: alojza1993 »

Dziewczyny, gdzie waszym zdaniem powinnam wybrać się na depilację woskiem w Warszawie? Macie swoje sprawdzone salony kosmetyczne, do których regularnie chodzicie? Kilka osób poleciło mi już Relax in Spa. Słyszałyście o tym miejscu?
Awatar użytkownika
Atena1969
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 22:52

Re: Depilacja Warszawa

Post autor: Atena1969 »

Miałam złe doświadczenia z depilacją w salonach kosmetycznych, ale postanowiłam dać szansę Relax in Spa i absolutnie się nie zawiodłam. Zabieg depilacji wykonany bardzo delikatnie, w komfortowych warunkach. Już planuję zapisać się na masaż, tak bardzo spodobał mi się ten salon :P
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Depilacja Warszawa

Post autor: Elegancx »

Ja to stawiam na domową depilacje, nie jest to nic trudnego, a sporo tak oszczędzam. Ja akurat preferuje depilacje woskiem, ta najbardziej mi odpowiada, a wcale mnie nie boli. Sprawdźcie sobie woski, paski depilacyjne od https://www.ceneo.pl/Depilacja/Rodzaj:Woski.htm Może i też się do takiej depilacji przekonacie.
józia89

Re: Depilacja Warszawa

Post autor: józia89 »

Jeżeli depilacja to tylko laser VECTUS. Nic innego nie dało mi tak genialnych efektów. Najlepsza decyzja jaką podjęłam to laser, nie żałuję i szczerze polecam.

P.S Jeżeli będziecie chciały wykonać laserową depilację, radzę zwrócić uwagę na sprzęt. Ma to duże znaczenie, wiem sama po sobie.
Ja zabieg wykonywałam tu -> https://klinikaotco.pl/oferta/depilacja-laserowa/

kabel audio cena
ODPOWIEDZ