Dobra szkoła

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
tęczuś
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:52

Dobra szkoła

Post autor: tęczuś »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
patka88
Posty: 25
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:59

Re: Dobra szkoła

Post autor: patka88 »

Na pewno brakuje personelu medycznego ;/ Ja idąc w tym kierunku zdecydowałam się na studiowanie położnictwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie http://mum.edu.pl/studia/studia-licencj ... loznictwo/. Uczelnia świetna - wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo praktyki. Czesne nie jest wygórowane jak na warszawskie warunki a to już duży plus :)
Awatar użytkownika
ŁukaszMM
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:24

Re: Dobra szkoła

Post autor: ŁukaszMM »

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej szkoły podstawowej, liceum, czy też kursów językowych polecam zwrócić uwagę na https://szkolaeuropejska.pl/prywatna-sz ... wowa-lodz/ ponieważ z ich pomocą będziecie mogli nie tylko nauczyć się sami języka, ale również wysłać swoje pociechy do szkoły językowej co da im lepszy start w przyszłość!
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Dobra szkoła

Post autor: olka »

Jakie kierunek planujecie wybrać? Zastanawiam się nad https://www.cb.szczecin.pl/ Uczycie się tam? Z których przedmiotów jesteście najbardziej zadowoleni, na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji, co wziąć ze sobą na pierwsze zajęcia?
Awatar użytkownika
wakacyjna45
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:46

Re: Dobra szkoła

Post autor: wakacyjna45 »

Edukacja dzieci jest bardzo ważna, warto zadbać o to już na etapie szkoły podstawowej, jeśli chodzi o Warszawę i okolicę to bardzo dobre opinie ma ta placówka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Bardzo dobra kadra oraz indywidualne podejście do ucznia i jego problemów. Warto śpieszyć się z decyzjami, już niedługo drzwi otwarte oraz start procesu rekrutacji na 2020/2021 rok.

abażur walec biały
Awatar użytkownika
DanutaWasiak2
Posty: 53
Rejestracja: 28 gru 2019, 1:21

Re: Dobra szkoła

Post autor: DanutaWasiak2 »

Jeżeli ktoś z Was szuka dobrej szkoły w stolicy to polecam podstawówkę na Mokotowie - Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 49 przy ul. Bacha. Szkoła ma naprawdę dobre warunki do nauki i kadrę. Zatrudniają tam również lekarza, pielęgniarkę i psychologa. Dużo fajnych zajęć dodatkowych organizują dla dzieciaków. Nie tylko uczą, ale też wychowują.
Awatar użytkownika
nikola
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:43

Re: Dobra szkoła

Post autor: nikola »

wakacyjna45 pisze: ↑30 gru 2019, 18:53 Edukacja dzieci jest bardzo ważna, warto zadbać o to już na etapie szkoły podstawowej, jeśli chodzi o Warszawę i okolicę to bardzo dobre opinie ma ta placówka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Bardzo dobra kadra oraz indywidualne podejście do ucznia i jego problemów. Warto śpieszyć się z decyzjami, już niedługo drzwi otwarte oraz start procesu rekrutacji na 2020/2021 rok.
Właśnie coraz większą popularnością cieszą się szkoły prywatne i można do takiej posłać swoje dziecko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma świetnych nauczycieli co przekłada się na to, że dziecko dobrze się uczy ale i chętnie chodzi do szkoły.

zest tv opinie
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Dobra szkoła

Post autor: lemonka »

patka88 a wiesz, ze ja też jestem studentką na MUMie ? :) wybrałam fizjoterapią i ta jest tu rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie. Mnóstwo zajęć praktycznych, ciekawe koła naukowe, wysoki poziom. Nauka bardzo efektywna i ciekawa :)
Awatar użytkownika
simasu
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Dobra szkoła

Post autor: simasu »

Jeśli będziecie szukali tanich podręczników szkolnych to polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Nie dawno ją odkryłam a mają mase potrzebnych książek do nauki
Awatar użytkownika
pola
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:44

Re: Dobra szkoła

Post autor: pola »

Zastanawiałam się długo, zanim wybrałam moją szkołę. Wiem, że to dla mnie ważne i ma wpływ na moją przyszłość. Teraz zamierzam pilnować terminów i wszystkiego, co jest z tym związane. Na stronie https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... armonogram jest zamieszczony harmonogram przyjęcia i kolejnych kroków.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Dobra szkoła

Post autor: tencza »

Ceny podręczników są kosmiczne! A najgorsze że coraz częściej nauczyciele co roku zmieniają podręczniki. Dlatego, żeby zaoszczędzić zamawiam zazwyczaj tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/jednosc Tam mają najlepsze ceny, przekonajcie się sami jak jest :)
migeł

Re: Dobra szkoła

Post autor: migeł »

Mnie od dawna interesują uczelnie prywatne warszawa to jedno z największych miast w naszym kraju więc wybór uczelni jest naprawdę przeogromny, nie chcę studiować na państwowej bo zależy mi na wysokim poziomie przekazywanych informacji a takie mogę uzyskać tylko prywatnie
Kaśka

Re: Dobra szkoła

Post autor: Kaśka »

Oj wybór szkoły czasem bywa cięższy niż zwykle dlatego ja korzystam ze strony https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja, która zdecydowanie pomoże mi w wyborze dobrej szkoły, mam nadzieje, że drobnymi kroczkami dojdę do swojej wymarzonej szkoły.
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Dobra szkoła

Post autor: Montemari »

Takimi szkołami będą szkoły prywatne, nie mówie że publiczne nie, ale ja bym na pewno drugi raz wybrałam tak samo prywatną. Te Vizja zrobiła na mnie duże wrażenie, wcześniej to nie było mi znane jak wiele fajnych rzeczy może dziać się w szkole i zajęcia, których musiałabym szukać poza szkołą są organizowane wewnętrznie.
Iżka

Re: Dobra szkoła

Post autor: Iżka »

I tu się zgodzę:) Też zapisałam swoje dzieci (już dwójkę) do Te Vizji i mogę z czystym sumieniem polecić wam to miejsce;) Nauczyciele są super, dzieci w szkole też bardzo fajne, ogólnie atmosfera na plus. Edukacyjnie też placówka biję na łeb na szyje inne szkoły, mają tu pełno ciekawych lekcji dodatkowych.
ODPOWIEDZ