Kapusta na zdrowie!

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Kapusta na zdrowie!

Post autor: niema »

Czy Waszym zdaniem kapusta jest zdrowa? Warto jej w diecie używać?
Awatar użytkownika
pola
Posty: 82
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:44

Re: Kapusta na zdrowie!

Post autor: pola »

Ja nie muszę sprawdzać, ale tutaj https://slim-express.pl/sok-z-kiszonej- ... j-figurze/ masz napisane, że nawet sok z kiszonej kapusty odchudza! Dlatego jedz go na zdrowie, a samą kapustę również warto, żebyś zjadała. Okazuje się, że jest ona nie tylko smaczna i wzdymająca, ale również zawiera ważne witaminy i probiotyki.
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Kapusta na zdrowie!

Post autor: Montemari »

Kiszona na pewno:) Ta ma bardzo dużo witamin, witaminy C, nawet stosuje się kiszonki na oczyszczenie organizmu. Warto stawiać na zdrowe, naturalne produkty w swojej diecie. Często też ludzie stawiają na suplementacje i ja też ją polecam. Tu produkty od https://proaktiv.pl/ w szczególności srebro koloidalne powinno was zainteresować. Ma ono wiele właściwości dla naszego zdrowia i urody.
Awatar użytkownika
Kluczyk
Posty: 46
Rejestracja: 16 wrz 2019, 17:47

Re: Kapusta na zdrowie!

Post autor: Kluczyk »

Pewnie, ze sok z kiszonej kapusty ma wlasciwosci zdrowotne no i - jest po prostu pyszny. Moi znajomi robia taki sok samodzielnie, a potem go butelkuja i przechowywuja. Na jesien/zime - jak znalazl:) Zawsze dostaje od nich kilka butelek po znajomosci:) Na poczatku nie moglem sie przekonac do tego smaku, ale teraz - juz jest spoko!
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Kapusta na zdrowie!

Post autor: Placha »

Na pewno wam nie zaszkodzi:) Kiszona kapusta jest bardzo zdrowa. Jednak w ten sposób wszystkiego na pewno nie wyleczycie. Najlepiej będzie postawić na odpowiednie leki, czasem i sprzęt medyczny będzie niezbędny. Zobaczcie tu sobie co proponuje firma https://www.brandvital.eu/ W tym miejscu powinniście bez problemu znaleźć odpowiednie sprzęty, urządzenia medyczne. Zarówno znajdziecie tu ofertę na zakup takich rzeczy, także proponują wynajem, co może dużo bardziej się opłacać.
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Kapusta na zdrowie!

Post autor: Elegancx »

Czasem i trzeba postawić na leki, jednak pójście do apteki i kupienie leków to często za mało. Warto skontaktować się z odpowiednimi specjalistami i to zdecydowanie. Ja tak odkryłam u siebie może nie coś bardzo poważnego, ale coś czym trzeba się zająć. Jeżeli też macie problemy ze wzrokiem to klinika Blikpol https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka na pewno wam pomoże.
ODPOWIEDZ