Kosmetyki ziołowe - gdzie zamawiać?

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Irmina-60
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 11:49

Kosmetyki ziołowe - gdzie zamawiać?

Post autor: Irmina-60 »

Witajcie :) Poszukuję sprawdzonych sklepów zielarskich online z dużym wyborem ziołowych kosmetyków. Możecie mi doradzić, gdzie kupować takie produkty? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
magdalena
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 20:45

Re: Kosmetyki ziołowe - gdzie zamawiać?

Post autor: magdalena »

Warto zajrzeć na sklepdozdrowia.pl. Ja bardzo często robię u nich zakupy. Kupuję zarówno naturalne kosmetyki, jak i środki czystości, bo uważam, że są o wiele skuteczniejsze. Mają dobre ceny i wiele ciekawych artykułów.
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: Kosmetyki ziołowe - gdzie zamawiać?

Post autor: jabłuszko »

Ziołowych kosmetyków jeszcze nie używałam, ale nie ukrywam że muszę o nich poczytać. Ogólnie to ja już bardzo dawna stosuję tylko kosmetyki z naturalnym składem bo są dla mnie najbezpieczniejsze. Obecnie bardzo jestem zadowolona z serii dermofuture nature dostępnej w hebe. Porządne kosmetyki z dobrym składem i cena też jest w porządku.
Pszczółkowa

Re: Kosmetyki ziołowe - gdzie zamawiać?

Post autor: Pszczółkowa »

Kosmetyki naturalne zawawiam regularnie u eranautra.pl ze względu na obszerny asortyment i fajne ceny. Moim hitem ostatnio jest naturalne serum do cery z problemami https://eranatura.pl/produkt/krwawnik-t ... nosc=10-ml, polecam je szczególnie osobom, które potrzebują wsparcia w walce z problemami skórnymi i chcą pielęgnować prawidłowo cerę trądzikową. Bardzo skuteczne serum.
ODPOWIEDZ