Łysienie a przeszczep

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mamert_63
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 17:59

Łysienie a przeszczep

Post autor: Mamert_63 »

Witam serdecznie. Pewnie wielu mężczyzn ma tak jak ja problem z łysieniem. Żona namawia mnie do przeszczepu w klinice Elite w Warszawie. Problem jest krępujący, nie będę ukrywać, ale czy taki zabieg faktycznie przyniesie oczekiwany efekt? Może słyszeliście jakieś opinie na temat tej kliniki?
Awatar użytkownika
Marcelina75
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 19:03

Re: Łysienie a przeszczep

Post autor: Marcelina75 »

Zapisałam się do Centrum Przeszczepu Włosów za namową przyjaciółki. Miałam ogromny problem z łysieniem, a dla mnie jako kobiety to wstydliwa sprawa. W każdym razie efekt zabiegu był dokładnie taki, jakiego się spodziewałam. To wszystko za sprawą doświadczonych specjalistów. Jestem im bardzo wdzięczna i polecam każdemu :)
włosy

Re: Łysienie a przeszczep

Post autor: włosy »

A myślałyście kiedyś o przeszczepie włosów? To bardzo ciekawa sprawa, jeżeli ktoś cierpi na łysienie czy ma duże zakola. Widziałam, że tutaj www.liposukcjakrakow.com.pl/ można się poddać takim zabiegom. Co o tym sądzicie?
Wojciechowiś

Re: Łysienie a przeszczep

Post autor: Wojciechowiś »

Zdecydowałem się na przeszczep włosów WAW FUE to nowoczesna i skuteczna metoda leczenia łysienia w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/. Zabieg nie był bolesny gdyż dostałem znieczulenie miejscowe a przeszczep z klatki piersiowej nie zostawił żadnych blizn .
ODPOWIEDZ