Masaż

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Wiola

Masaż

Post autor: Wiola »

Żyję ostatnio w ciągłym stresie i niestety z brakiem czasu na cokolwiek. Postanowiłam, że w przyszłym tygodniu zrobię coś tylko dla siebie, znajdę chwilę i zastanawiam się, czy nie wybrać się do Wyspy Piękna na masaż gorącymi kamieniami - od dawna chciałam wypróbować właśnie ten rodzaj masażu i wydaje mi się, że to jest właśnie najlepszy moment.
Czaruś92

Re: Masaż

Post autor: Czaruś92 »

Do masażu warto stosować różnego rodzaju kremy. Ciekawą opcją jest kupno jadalnego kremu do masażu. Z tego co widziałem to na stronie https://loris.pl/2956-jadalny-krem-do-m ... 200ml.html znajdziecie właśnie takie kremy porządnej jakości.
Abdonuś14

Re: Masaż

Post autor: Abdonuś14 »

Jeśli chodzi o masaż to z tego co wiem to są świece do masażu. Niestety nie wiem, które polecane świece do masażu są najlepsze, ponieważ nie wiem czym one się różnią. Aczkolwiek warto wziąć pod uwagę kupno właśnie takich świec, które są przeznaczone do masażu.
ToekŁŚ

Re: Masaż

Post autor: ToekŁŚ »

Ja często korzystam z usług https://kavi.pl . Nie ma dużych kolejek a usługi są na najwyższym poziomie. Polecam też masaże dla dwojga. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych salonów spa we Wrocławiu. Teraz to już regularnie chodzę na masaż całego ciała. I też ostatnio poleciłem znajomemu, to on też jest bardzo zadowolony i zaczął chodzić regularnie. Co mnie przekonuje oprócz profesjonalizmu i ceny to ładnie wyglądający lokal. Wszystko jest nowe i bardzo dbają żeby było czysto. Więc dla mnie wizyty na masaż są ogromną przyjemnością.
ODPOWIEDZ