Mezoterapia skóry głowy

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Leoncja-72
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 8:37

Mezoterapia skóry głowy

Post autor: Leoncja-72 »

Witajcie :) Planuję zapisać się na zabieg mezoterapii skóry głowy. Problem w tym, że nie mogę zdecydować się na konkretny gabinet medycyny estetycznej. Jaki jest według was najlepszy w Bielsku-Białej?
Awatar użytkownika
Samara
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 8:39

Re: Mezoterapia skóry głowy

Post autor: Samara »

Serdecznie polecam Jakubowska Esthetic. To najlepszy gabinet medycyny estetycznej, w jakim byłam. Obsługa bardzo profesjonalnie podchodzi do zabiegów i każdego pacjenta otacza odpowiednią opieką. Zasługuje na same pozytywne opinie moim zdaniem.
byqł

Re: Mezoterapia skóry głowy

Post autor: byqł »

Wiesz ja ostatnio pojechałam na mezoterapię i jestem bardzo zadowolona usługa wykonana na najwyższym poziomie https://smileandbeauty.com.pl , pełen pro9fesjonalizm a co najważniejsze bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam wszystkim zajrzeć i wydać wyrok na własną rękę.
oącka

Re: Mezoterapia skóry głowy

Post autor: oącka »

Robiłam sobie mezoterapię w tamtym roku i byłam bardzo zadowolona z efektów. Teraz coraz częściej zastanawiam się nad liposukcją laserową w klinice Lipoline w Katowicach https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa/. Nowoczesny sprzęt, doświadczeni lekarze i zabiegi dające spektakularne efekty :)
ODPOWIEDZ